Ceny energie: ještě lepší a přehlednější srovnání

Připravili jsme pro vás novou grafiku, lepší kalkulačku a spoustu tipů, abyste si mohli najít nejvýhodnějšího dodavatele elektřiny a plynu. Propracovanější srovnávač cen jinde nenajdete.


7. 10. 2013

Autor

Jak jste si určitě všimli, portál Ceny energie se oblékl do nového. Na výrazném zlepšení designu jsme pracovali poslední rok a věříme, že vám ještě lépe zprostředkuje informace o cenách energií a pomůže srovnat jinak nepřehledný svět ceníků a nabídek dodavatelů elektřiny a plynu.

„Více informací dobře na očích,“ to by mohlo být heslo nového webu. Reklamní experti by nás za jeho údernost nepochválili, ale přesně o tom Ceny energie 2.0 jsou. V kalkulačce si můžete rychle srovnat ceny na trhu, v katalogu zjistíte více o uvažovaném dodavateli a v diskusním fóru si přečtete, jak jej hodnotí stávající zákazníci. Nikde jinde tolik informací o dodavatelích energie nenajdete!

I když jste si asi mnoha změn už všimli, nejzajímavější zlepšení si zaslouží speciální upoutávku:

Nejpodrobnější srovnání elektřiny a plynu

Nabídky se už dávno neliší jen cenou. Někteří dodavatelé garantují cenu na rok dopředu, jiní nabízí slevu třeba pro důchodce, další nabídka je sice nejlevnější, ale platí pouze při elektronické komunikaci s dodavatelem. Předělali jsme kalkulačku, abyste všechny tyto faktory mohli brát v potaz. Chcete jen tarify s fixací? Nebo uvažujete o zelených tarifech? V naší kalkulačce můžete jednoduše filtrovat nabídky podle svých požadavků.

Stačí znát měsíční zálohu

Sami dobře víme, jak protivné je dohledávání posledního vyúčtování, abyste si mohli spočítat, kolik můžete změnou dodavatele ušetřit. Proto nabízíme možnost orientačního výpočtu na základě průměrné spotřeby podobné domácnosti a nově také zpřesněný odhad pomocí měsíční zálohy. Tu si pamatuje většina lidí, aniž by musela něco hledat. Výpočet úspory je tak rychlejší a jednodušší.

Pošlete fakturu, spočítáme vše za vás!

Nikomu se nechce vybírat ideální tarif nebo přemýšlet o tom, jestli vás banka náhodou neodírá na poplatcích. Proto spouštíme novou službu. Stačí, když nám pošlete svou fakturu (poslední vyúčtování) a my vám sami spočítáme, jestli a kolik můžete ušetřit. K ničemu se nezavazujete a navíc zjistíte, jak na tom jste. Pokud se vám nechce složitě procházet nabídky, využijte této možnosti!

Hodnocení dodavatelů

Firem, které prodávají elektřinu a plynu domácnostem, je v Česku již přes 40. Každá kilowatthodina energie svítí nebo hřeje stejně, dodavatelé vám proto slibují nejčastěji nízkou cenu. My srovnáváme také jejich obchodní podmínky, zákaznický servis, počty odběratelů, a navíc oceňujeme, když umožňují uzavřít smlouvu prostřednictvím nezávislých internetových kalkulaček. Schválně klikněte na Katalog dodavatelů, kde najdete shrnující hodnocení i podrobné profily jednotlivých dodavatelů!

Přehledné diskusní fórum

Nízká cena a hezký leták je jedna věc, ale pořekadlo o zpěvu lapanému ptactvu nepodceňujeme. Proto ve spolupráci s vámi už roky sbíráme zkušenosti, jak se chovají dodavatelé dlouhodobě. Sledujeme vaše recenze a sami se ve sporných situacích angažujeme. Přečíst si o tom můžete v našich článcích a také v diskusním fóru, které je rozčleněno podle příspěvků o jednotlivých firmách. Můžete se tak podívat, co si o dodavateli myslí jeho stávající zákazníci.

Datové centrum: všechna čísla na jednom místě

Zajímá vás, kam se ubírá energetika? Jestli ceny elektřiny půjdou nahoru, nebo ne? Nás taky, pravidelně se věnujeme podrobným analýzám situace na trhu. Nyní je všechny najdete přehledně v datovém centru.

Našli jste chybu? Ozvěte se!

I když jsme web před spuštěním pečlivě testovali, mohly nám nějaké chyby uniknout. Prosíme proto o shovívavost. Kdybyste nějakou zatoulanou chybu objevili, budeme rádi, když nám napíšete na redakce@cenyenergie.cz.

Štítky: , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *