Konsolidujte energie u RWE a vysoká finanční odměna Vás nemine!

(Komerční sdělení) Stačí mít elektřinu i plyn pod jednou střechou a RWE Vás odmění bonusem v hodnotě až 2 500 Kč.


10. 6. 2014

Autor

V dnešní době se české domácnosti občas potýkají s nedoplatky za energie. Existují různé způsoby, jak ušetřit peníze za elektřinu nebo zemní plyn a nejjednodušší způsob je správně zvolit dodavatele energií, který o své zákazníky pečuje a dokáže ocenit jejich věrnost.

Např. RWE právě nyní nabízí novým i stávajícím zákazníkům zajímavou možnost úspory – bonus až 2 500 Kč za konsolidaci energií a k tomu kredit až 200 Kč na volání se službou RWE Mobil. RWE zaručuje nejen dlouhodobé úspory za elektřinu nebo plyn, ale také jistotu dalšího cenového poklesu.

„Očekáváme, že naše nabídka zákazníky osloví a bude tak úspěšná jako loňská, kdy jsme uzavřeli 400 000 nových smluv a na bonusech zákazníkům vyplatili 400 milionů korun,“ dodává Tomáš Varcop, obchodní ředitel skupiny RWE.

Pokud chcete ušetřit ročně tisíce korun, přejděte k RWE a využívejte všech atraktivních výhod i Vy! Více informací o úsporách nebo zajímavých nabídkách najdete na www.rwezlevnuje.cz, kde si můžete také ihned spočítat svůj bonus.

Štítky: