ONE tarif: Gas International přináší servis nové generace

(Komerční sdělení) Chcete levný plyn a příspěvek na kotel? Zaměstnanec z oddělení péče o zákazníky za vámi přijede až domů!


3. 5. 2014

Autor

Pozitiva nezávislé internetové kalkulačky a osobního přístupu lze propojit, jak dokazuje český dodavatel zemního plynu Gas International. Do cenového srovnávače nasazuje unikátní ONE tarif. Levná novinka ušetří například plzeňské nebo ostravské domácnosti, která vytápí zemním plynem rodinný dům, až 6 766 Kč ročně. Kalkulačka na portálu CenyEnergie.cz je zárukou správného výpočtu, Gas International však nezůstává jenom na vlnách internetu!

SROVNÁNÍ CEN zemního plynu pro vytápění rodinného domu
Region: distribuční území RWE GasNet (celá ČR kromě Prahy a jižních Čech)
Spotřeba: 30 MWh zemního plynu / rok
Dodavatel a tarif Celková cena Úspora vůči RWE
Gas International: ONE tarif 39 075 Kč 6 766 Kč
E.ON: Standard plyn 39 667 Kč 6 174 Kč
Pražská plynárenská: Plyn 42 846 Kč 2 995 Kč
RWE: RWE plyn Standard 45 841 Kč

Pozn.: Roční spotřeba 30 MWh odpovídá vytápění rodinného domu, vaření a ohřevu vody zemním plynem. Celková cena zahrnuje všechny poplatky, včetně dodávky, distribuce a DPH.

Jakmile se ZDE přesvědčíte, kolik přesně ušetříte za svoji spořebu zemního plynu, přijměte nabídku individuální konzultace. Zaměstnanec zákaznického centra společnosti Gas International přijede až za vámi! Stačí, když vyplníte a odešlete kontaktní formulář (v kalkulačce klikněte na tlačítko „Mám zájem“ vedle produktu ONE tarif). Přizvěte ke schůzce klidně také příbuzné a přátele, abyste společně návštěvníka vyzpovídali. Jaké bonusy můžete získat, kromě nízké ceny zemního plynu?

ONE tarif znamená úsporu, a navíc bezprostřední kontakt s dodavatelem zemního plynu.

Příspěvek na plynový kotel

Pro Gas International práce nekončí dodávkou energie, zájemcům poskytuje taky navazující servis. Například pokud vytápíte plynovými kamny („vafkami“) nebo starým plynovým kotlem, zbytečně přicházíte o peníze. Účinnost dosluhujících zařízení nemusí přesahovat ani 70 %, což znamená, že skoro třetina odebrané energie není účelně využita. Gas International svým zákazníkům přispívá na nové, výhodnější plynové kotle. Finanční bonus může dosahovat až 100 % ceny spotřebiče, podle individuálního propočtu.

Gas International poskytuje taky slevu na revizi a servis kotle 100 až 1 000 Kč ročně, podle spotřeby.

Gas International myslí rovněž na školy a neziskové organizace, pro které připravil speciální produkt Pastelka, seniorům je zase určen osvětový program Šetřím s úsměvem. Jak dokáže česká společnost minimalizovat cenu pro koncové spotřebitele, a navíc ještě přidávat benefity? Kde bere finanční rezervy, ze kterých podporuje rehabilitaci Barbory Pekárkové po mozkové obrně a sponzoruje regionální sport?

Mezi dobročinné aktivity patří podpora Barborky, jež statečně bojuje s následky mozkové obrny.

Je přímým prodejcem zemního plynu, takže odpadají provize pro různé zprostředkovatele. Zákazníci zkrátka platí pouze za svoji skutečnou spotřebu. Gas International vstoupil na energetický trh v roce 2010 a stále roste. Nejlepší vizitkou jsou právě spokojení zákazníci, kterých je už přes 4 500.

Hustá síť kamenných poboček

Osobní přístup nekončí uzavřením smlouvy, jak dosvědčuje síť kamenných poboček, na poměry energetického trhu nadstandardně hustá. Zatímco většina dodavatelů zemního plynu má pro celé Česko nanejvýš jedno zákaznické centrum, Gas International provozuje pobočky v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Zlíně, Opavě, Frýdku-Místku, Chrudimi, Žďáru nad Sázavou, Znojmě, Svitavách a Čáslavi.

Od roku 2010 do letošního března přešlo ke Gas International 4 526 odběratelů plynu.

Pokud nestojíte o osobní konzultaci, smlouvu lze uzavřít samozřejmě také prostřednictvím internetu, on-line. Kromě unikátní nabídky ONE tarif zůstávají v produktovém portfoliu společnosti Gas International tarify Standard a Fix 2013 – 2014, přičemž posledně jmenovaný garantuje neměnnou cenu za dodávku energie do konce letošního roku.

Štítky: ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *