• Autor
  Příspěvky
  • #2303 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Pokud chcete zůstat u Bicornu, tak stačí se obrátit na Bicorn s oznámením změny odběratele, kvůli tomu nemusíte ukončit smlouvu.

   Jena

   • #2305 Odpovědět

    Hana
    Host (Guest)

    Moc děkuji za odpověď. Jinak, máte nějakou zkušenost se společností BICORN? Jsme u ní zatím necelý rok, tak vycházíme jen z recenzí a ty jsou převážně negativní, i když to, že někdo jeden den uzavřel smlouvu a druhý den ji chtěl zrušit a měl problém, nepovažuji za objektivní sdělení.Jsem toho názoru, že pokud budeme mít všichni jednoho dodavatele, pak monopol vždy cenu vyšponuje. Děkuji.

    • #2306 Odpovědět

     Jenda
     Host (Guest)

     Já myslím, že to je celkem jedno, je ale potřeba vědět že:

     když neúměrně zvednou zálohy, ihned písemně reklamovat

     když špatně pošlou vyúčtování, ihned písemně reklamovat

     když včas nevrátí přeplatek, ihned reklamovat

     když s reklamací ničeho nedosáhnete, tak se obrátit na Energetický regulační úřad

     Je potřeba vědět ,jak na tom cenově Bicorn je,  občas se podívat na dobrý kalkulátor a porovnat ostatní nabídky, když Vám zvednou cenu a vy s tím nebudete souhlasit, tak odstupte, když Vám nebudou sdělovat změnu obchodních podmínek, budete muset pátrat, jestli nezdražili, tak při nejblližší příležitosti odstupte.Ať se naučí dobrému chování k zákazníkovi.

     S tímto se dá vyjít s Bicornem i s ostatními.

     Já osobně bych asi od Bicornu utekl, protože obchodoníci, kteří lákají zákazníky najatými obchodními zástupci, nejsou pro mne dostatečně seriozní. Mám pocit, že jim nejde o mne, ale o to, aby ukořistili co největší podíl na trhu. Věřte, že na našem trhu jsou i solidní obchodoníci, ale není jich zase tak mnoho. 

     Jenda

  • #1365 Odpovědět

   Hana
   Host (Guest)

   Máme 3letou smlouvu s BICORNem. Chceme byt pronajmout na dobu určitou a proto přepsat hodiny na nájemníka, aby platby prováděl přímo nájemník. Máte nějakou zkušenost s BICORNem v tomto směru? Vyjde vstříc nebo musíme odstoupit od smlouvy? Děkuji za odpověď.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: BICORN

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">