• Autor
  Příspěvky
  • #2563 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Pokud máte elektřinu od RWE, pravděpodobně jste uzavřela smlouvu na dobu určitou, tak asi budete moct ukončit smlouvu jenom při nesouhlasu s změnou obchodních podmínek nebo pro nesouhlas se zvýšením ceny. Prověřte to.

   Pokud máte smlouvu na dobu neurčitou, pak stačí se podívat na můj kalkulátor, kde se spotřeba zadává také pomocí záloh a porovnejete. Můj kalkulátor najdete na vyhledávači zadáním “ Kalkulátor Jenda“.

   Jenda

   • #2680 Odpovědět

    RamonCosta
    Host (Guest)

    Dobrý den, já vím, že to sem nepatří, ale určitě to bude zajímat hodně lidí. Pane Jendo, proč už Vám nefungují Vaše úžasné stránky ???

    Děkuji za odpověď!

    S pozdravem

    RamonCosta

  • #2562 Odpovědět

   Václav
   Host (Guest)

   Jednoduše si to spočítejte: http://www.cenyenergie.cz/elektrina/

  • #1423 Odpovědět

   Marcela
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   můžete mi prosím poradit? Jsem u RWE. Bydlíme v Praze v třípokojovém bytě v paneláku. Zálohu platíme cca 2300,- a ještě doplácíme.Vůbec tomu nerozumím, ale myslím, že by se dalo třeba ušetřit u jiného dodavatele.Poradíte mi prosím kam přejít a jestli to má vůbec cenu?

   Vím, že asi nejvíc nám bere lednice – 10 kwh a ještě asi starý mrazák.

   Předem děkuji za radu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: CHCI UŠETŘIT

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">