• Autor
  Příspěvky
  • #3375 Odpovědět

   petrk
   Host (Guest)

   Část dotazu beru zpět, myslel jsem, že jde o měsíční zálohy, ale jsou to měsíční paušální poplatky.

   • #3379 Odpovědět

    Erik
    Host (Guest)

    Výhřevností plynu se vůbec nemusíte zabývat. Do roku 2010 byly na fakturách údaje za odebrané kubíky plynu, tedy za objem. Od jara 2011 jsou na fakturách údaje za kilowatthodinu, což je jednotka energie. Jinými slovy ať už je plyn z Ruska, Norska nebo Hodonína, jedna kilowatthodina energie je vždycky stejná, a právě za ni platíte (pochopitelně u každého dodavatele poněkud jiné částky).

  • #1550 Odpovědět

   petrk
   Host (Guest)

   Chtěl bych odejít od Pražské plynárenské, (Praha)spotřebu mám 19 MWh/rok. Podle kalkulačky bych u P.P. zaplatil 26132,-/rok, měs.popl. 3074,-, u Plynule bych zaplatil jen 21219,-/rok, ale měs.poplatek chtějí 3655,-. Proč?  (U 3E je to 23682,-/rok a měs. popl. jen 2348,-!).

   Lze porovnat výhřevnosti a další parametry plynu, který nabízí Plynule s plynem z Ruska? (I když v potrubí si ke mě tento plyn těžko sám najde cestu). Odkud tento plyn je?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: chyba nebo je za tím něco více?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">