• Autor
  Příspěvky
  • #120824 Odpovědět

   Martin Hájek
   Host (Guest)

   Jojo, taky sleduji, že hodnocení obchodníků od PRE je spíše negativní. Překvapuje mě to, protože jsem měl vždy Pražskou energetiku za spolehlivou velkou firmu. Osobně jsem byl dost znechucený přístupem některých menších alternativních firem a v tom duchu bych řekl, že Pražská energetika je stále
   na míle vzdálená od toho, co předvádí malí poskytovatelé.

  • #23808 Odpovědět

   Karel Sovák
   Host (Guest)

   Ano, dealeri od PRE otravuji a musim je pravidelne vyhazovat. Ale co me PRE tedy roztocilo do bela. Pravadel jsem nemovitost a oni mi navzdory memu prani vnutili pevnou sazbu do roku 2018 s tim, ze vypovedni doba je mezi 70 a 50 dny pred koncem smlouvy. Tak to at pocitaji s tim, ze si to pohlidam – uz jsem to dal vsech moznych upozornovacu. A prevedu od nich vsechny sve nemovitosti (dva byty a dva domy). To jeste uvidi!!!! To se jim fakt nevyplati!!!

  • #3480 Odpovědět

   Pavel H.
   Host (Guest)

   Chcete-li se vyvarovat podvodných praktik některých podomních prodejců a opravdu zjistit jak lze ušetřit na energiích i jiným způsobem, než je změna dodavatele – navštivte stránku www.cenyenergie.cz – přehledně uspořádané rady jak například zrušit smlouvu s dodavatelem nebo jak s dodavatelem komunikovat.  Přeji hezký den a mnoho trpělivosti  s dodavateli a jejich prodejci.

  • #1552 Odpovědět

   kachak
   Host (Guest)

   Dobrý den, už jsem z toho fakt na mrtvici celý prostinec, viceméně každý den u nás zvonil dealer PRE a že je centropol a jiní dodavatelé v konkurzu, bankrotu atd, oháněl se cancem papíru, který by si dokázalo vytvořit  i malé dítě.

   Myslela jsem že od nového roku bude klid, jak je vidět ne, a ne že by slušné odmítnutí již miliontého dealera mělo nějaký efekt? jediný efekt je ten,že jsou navíc dealeři při odmítavém postoji hádaví a drzí, vzala jsem situaci do svých rukou, už pěkně nakrknutá, tak volám na zákaznickou linku 840 550 055 a pul hodiny prostě nic, pak najednou záznamník!!!!!

   Máte podobné zkušenosti s obtěžováním dealerů od PRE v poslední době?

    

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: dealeři pre

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">