• Autor
  Příspěvky
 • #120824 Odpověď

  Martin Hájek

  Jojo, taky sleduji, že hodnocení obchodníků od PRE je spíše negativní. Překvapuje mě to, protože jsem měl vždy Pražskou energetiku za spolehlivou velkou firmu. Osobně jsem byl dost znechucený přístupem některých menších alternativních firem a v tom duchu bych řekl, že Pražská energetika je stále
  na míle vzdálená od toho, co předvádí malí poskytovatelé.

 • #23808 Odpověď

  Karel Sovák

  Ano, dealeri od PRE otravuji a musim je pravidelne vyhazovat. Ale co me PRE tedy roztocilo do bela. Pravadel jsem nemovitost a oni mi navzdory memu prani vnutili pevnou sazbu do roku 2018 s tim, ze vypovedni doba je mezi 70 a 50 dny pred koncem smlouvy. Tak to at pocitaji s tim, ze si to pohlidam – uz jsem to dal vsech moznych upozornovacu. A prevedu od nich vsechny sve nemovitosti (dva byty a dva domy). To jeste uvidi!!!! To se jim fakt nevyplati!!!

 • #3480 Odpověď

  Pavel H.

  Chcete-li se vyvarovat podvodných praktik některých podomních prodejců a opravdu zjistit jak lze ušetřit na energiích i jiným způsobem, než je změna dodavatele – navštivte stránku www.cenyenergie.cz – přehledně uspořádané rady jak například zrušit smlouvu s dodavatelem nebo jak s dodavatelem komunikovat.  Přeji hezký den a mnoho trpělivosti  s dodavateli a jejich prodejci.

 • #1552 Odpověď

  kachak

  Dobrý den, už jsem z toho fakt na mrtvici celý prostinec, viceméně každý den u nás zvonil dealer PRE a že je centropol a jiní dodavatelé v konkurzu, bankrotu atd, oháněl se cancem papíru, který by si dokázalo vytvořit  i malé dítě.

  Myslela jsem že od nového roku bude klid, jak je vidět ne, a ne že by slušné odmítnutí již miliontého dealera mělo nějaký efekt? jediný efekt je ten,že jsou navíc dealeři při odmítavém postoji hádaví a drzí, vzala jsem situaci do svých rukou, už pěkně nakrknutá, tak volám na zákaznickou linku 840 550 055 a pul hodiny prostě nic, pak najednou záznamník!!!!!

  Máte podobné zkušenosti s obtěžováním dealerů od PRE v poslední době?

   

Odpovědět: dealeři pre

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">