• Autor
  Příspěvky
  • #2851 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   Ano, minimalni zalohy energii je treba platit, i kdyz je byt prazdny a nic se tam nespotrebovava. Jde de facto o platby obchodnikovi pro distributora za samotne pripojeni k jehio infrastrukture (draty, plynovod a jejich udrzba a investice do nich). Obvykle to dela okolo poloviny celkove faktury.

   Vysi minimalni platby si lze domluvit s obchodnikem, kazdy to muze mit trochu jinak nastavene (mesicne, kvartalne).

   Vaclav

  • #1458 Odpovědět

   Lumír
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   Asi mám takový hloupý dotaz, ale nemám zkušenosti, zatím jsem se o platby za plyn a elektřinu nemusel starat. Koupil jsem byt a pokud vím, do 14-ti dnů se musím nahlásit u dodavatelů elektřiny a plynu. Chci se zeptat, jelikož tam zatím nebudu bydlet a byt bude prázdný, jestli musím platit nějaké měsíční zálohy nebo jestli je možné určit si vlastní minimální výši, řekněme 100kč za plyn a 100kč za elektřinu? Nastěhovat se chci až na podzim a platím zálohy zatím ve svém dosavadním bydlení.

   Děkuju předem za pomoc a odpověď.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Dotaz na měsíční platby

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">