• Autor
  Příspěvky
  • #1987 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den, to nelze tak snadno říct. Je potřeba, aby jste si vyhledala poslední vyúčtování a do zdejšího kalkulátoru cen dosadila spotřebu. Pokud nevíte, tak dosaďte podle symbolů. Předpokládám Vaší spotřebu tak do 2500 kWh za rok a tarif D02d, ale neznám oblast, kde bydlíte.

   Berte pouze v úvahu poplatky sumu celkem, na stálé měsíční poplatky neberte ohled.  Když na kalkulátoru bude „nelze převést!“, tak adresu dodavatele si vyhledejte v odkazu „detail“ nebo ve vyhledávači.

   Vyberte si toho nejlevnějšího dodavatele, sepište s ním smlouvu a pokud máte smlouvu na neurčito (staré smlouvy ČEZ,EON,PRE atd.) Tak stačí sepsat třeba na stránkách nového dodavatele smlouvu , většinou je i splnou mocí k převodu. Nový dodavatel vše zadarmo zařídí. Nový dodavatel Vám tak začne dodávat tak po 3 měsících.

   Až Vám dodavatel pošle dopis, že musí zdražovat, otevřete si tyto stránky, zkontrolujte jak dodavatel na tom je, když už nebude nejlevnější , tak mu pošlete odstoupení a uzavřete smlouvu s nejlevnějším dodavatelem.

   Náhod jak napsat odstoupení je v odkazu.

   Jenda

   http://www.energy.php5.cz

  • #1274 Odpovědět

   Marcela Hanzlíková
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   mám družstevní byt a chtěla bych ušetřit na elektrice, jaký dodavatele při normánlní spotřebě v bytě 2+1 je nejlevnější. Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Elektrika

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">