• Autor
  Příspěvky
 • #1987 Odpověď

  Jenda

  Dobrý den, to nelze tak snadno říct. Je potřeba, aby jste si vyhledala poslední vyúčtování a do zdejšího kalkulátoru cen dosadila spotřebu. Pokud nevíte, tak dosaďte podle symbolů. Předpokládám Vaší spotřebu tak do 2500 kWh za rok a tarif D02d, ale neznám oblast, kde bydlíte.

  Berte pouze v úvahu poplatky sumu celkem, na stálé měsíční poplatky neberte ohled.  Když na kalkulátoru bude „nelze převést!“, tak adresu dodavatele si vyhledejte v odkazu „detail“ nebo ve vyhledávači.

  Vyberte si toho nejlevnějšího dodavatele, sepište s ním smlouvu a pokud máte smlouvu na neurčito (staré smlouvy ČEZ,EON,PRE atd.) Tak stačí sepsat třeba na stránkách nového dodavatele smlouvu , většinou je i splnou mocí k převodu. Nový dodavatel vše zadarmo zařídí. Nový dodavatel Vám tak začne dodávat tak po 3 měsících.

  Až Vám dodavatel pošle dopis, že musí zdražovat, otevřete si tyto stránky, zkontrolujte jak dodavatel na tom je, když už nebude nejlevnější , tak mu pošlete odstoupení a uzavřete smlouvu s nejlevnějším dodavatelem.

  Náhod jak napsat odstoupení je v odkazu.

  Jenda

  http://www.energy.php5.cz

 • #1274 Odpověď

  Marcela Hanzlíková

  Dobrý den,

  mám družstevní byt a chtěla bych ušetřit na elektrice, jaký dodavatele při normánlní spotřebě v bytě 2+1 je nejlevnější. Děkuji

Odpovědět: Elektrika

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">