• Autor
  Příspěvky
 • #1868 odpověď

  Jenda

  Tak to bude stejně jako všude, uplatníte pohledávku, ale asi o své peníze přijdete. Je třeba platit ne přemrštěné zálohy.

  Jenda

  http://www.energy.php5.cz/

  • #1869 odpověď

   Jan P.

   No díky – vaše rada je stejného kalibru, jako když máte hlad, tak se napijte vody. Dotaz tedy upřesním – stav el. při posledním odečtu 32567 . Dodavatel se dostal do insolvence, takže dodávky převzal distributor – stav el. 43789. Tomu budu platit za nový odběr- tj. od stavu 43789.  Jak ( a kým) bude vyúčtována dodávka v rozmezí 32567 až 43789, na kterou byly uhrazeny zálohy ve výši cca 80% spotřebované energie? Nebo to dopadne stejně jako v případě Moravia Energo?

   • #1870 odpověď

    Jenda

    Když se o ně nepřihlásí konkursní správce, tak asi nikomu.

    Jenda

 • #1238 odpověď

  Jan P.

  Dobrý den. Ve vypořádání dědictví je i objekt, který energiemi zásobuje jeden z menších dodavatelů. Jak to bude s finančním vypořádáním v případě jeho finanční insolvence? Dodávku sice ze zákona přebírá distributor,  ale deset tisíc na zálohách jsem zaplatil původnímu dodavateli.

  Díky za radu.

  Jan P.

Odpověď na: energie a finance

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">