• Autor
  Příspěvky
  • #1868 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Tak to bude stejně jako všude, uplatníte pohledávku, ale asi o své peníze přijdete. Je třeba platit ne přemrštěné zálohy.

   Jenda

   http://www.energy.php5.cz/

   • #1869 Odpovědět

    Jan P.
    Host (Guest)

    No díky – vaše rada je stejného kalibru, jako když máte hlad, tak se napijte vody. Dotaz tedy upřesním – stav el. při posledním odečtu 32567 . Dodavatel se dostal do insolvence, takže dodávky převzal distributor – stav el. 43789. Tomu budu platit za nový odběr- tj. od stavu 43789.  Jak ( a kým) bude vyúčtována dodávka v rozmezí 32567 až 43789, na kterou byly uhrazeny zálohy ve výši cca 80% spotřebované energie? Nebo to dopadne stejně jako v případě Moravia Energo?

    • #1870 Odpovědět

     Jenda
     Host (Guest)

     Když se o ně nepřihlásí konkursní správce, tak asi nikomu.

     Jenda

  • #1238 Odpovědět

   Jan P.
   Host (Guest)

   Dobrý den. Ve vypořádání dědictví je i objekt, který energiemi zásobuje jeden z menších dodavatelů. Jak to bude s finančním vypořádáním v případě jeho finanční insolvence? Dodávku sice ze zákona přebírá distributor,  ale deset tisíc na zálohách jsem zaplatil původnímu dodavateli.

   Díky za radu.

   Jan P.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: energie a finance

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">