• Autor
  Příspěvky
  • #2401 Odpovědět

   Lucie
   Host (Guest)

    Nám se přechod k jinému dodavateli konkerétně k Elimon.cz vyplatil. Od loňského roku jsme přešli a naprostá spokojenost. Zástupce společnosti nám vše dopodrobna vysvětlil, žádné skryté poplatky ani jiné „překvapení“ se nekonalo.

   • #2413 Odpovědět

    Hana
    Host (Guest)

    Ahoj Lucie, pošli mi své zákaznické číslo, uzavírám novou smlouvu s Elimonem napíšu ho tam, dostaneš bonus 300,- Kč za doporučení zákazníka. Proč to nechat dealerovi:). Ale ještě dnes…

    • #2436 Odpovědět

     Kateřina
     Host (Guest)

     To jsem vůbec nevěděla že dává Elimon bonus za doporučení dalšího zákazníka, díky  za info. Přesto ráda Elimon doporučím i bez něj.

     • #2783 Odpovědět

      M.
      Host (Guest)

      POZOR!   Kateřina, Majda a Lucie   náborčí z Elimonu…. Pod různým jménem to chodí z jedné a té samé IP adresy!!

   • #2406 Odpovědět

    Majda
    Host (Guest)

    I nám by se mělo dle kalkulačky úspor vyplatit přejít ke společnosti Elimon.cz. Jak jste postupovala?

   • #2402 Odpovědět

    Jenda
    Host (Guest)

    Dobrý den, k dnešnímu dni zkončila činnost pobočka 3E v Uherském Hradišti, zájemci o smlouvu si budou muset odstoupit sami.

    Jenda

  • #2400 Odpovědět

   Katka
   Host (Guest)

   Zajímala jsem se o ceny energií a Elimon vychází fakt dobře. A podle recenzí má i kvalitní vystupování svých obchodních zástupců. Tak to zvažte. Hezký den

  • #2326 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý večer

   3E nejlevnější, žádné záludnosti, radím neuzavírat smlouvu přes online, raději se obraťte na pobočku v Uherském Hradišti, tam za Vás odstoupí.

   Elimon solidní, dlouhodobě a všude patří k nejlevnějším, vše za Vás vyřídí, stačí jenom sepsat smlouvu. Férové jednání, mluvít s konkrétní osobou ne s anonymní infolinkou.

   UET bohužel neznám, ale ve své diskusi jsem nezaznamenal s nimi problémy.

   Podívejte se na mé kalkulátory i diskusi.

   Jenda

   • #2741 Odpovědět

    Ladič
    Host (Guest)

    Nevím, z jakého důvodu radíte neuzavírat online. Proč bych měl někam chodit? Dělal jsem všechny změny online a můžu to všem doporučit. Elektřinu i plyn beru od Elimonu, musím vyzdvihnout produkt svěží energie, díky kterému je jedna z energií bez měsíčních poplatků, takže pokud máte více odběrných míst, dost ušetříte. Mají sice ne moc dobrý počítačový systém, ale jednání je solidní a pokud mi vznikl problém s vyúčtováním, vše se vyřešilo. Jediná nevýhoda je, že jejich systém neupravuje automaticky výši záloh podle spotřeby nebo při změně ceny, takže si to musíte hlídat sami.

   • #2394 Odpovědět

    Jiří
    Host (Guest)

    Dobrý den, ČEC mě taky samozřejmě dlohodobě „neuspokojuje“ hlavně šlendriánstvím s vracením přeplatků a s vyúčtováním-OPRAVDU HRŮZA!!!

    Ale to vše lze vyřešit,třeba ponížením měsíční zálohy o to co vám dluží stroze jim to oznámit a basta a při případném konečném zúčtování doplatit zbytek a nashle.Zní to sice moc jednoduše ,ale jde to,samozřejmě nesmíte nic dlužit vy na to mají velice dobré „páky“!

    BOHUŽEL s přechodem zatím váhám i když mi různé nevím kým sponzorované

    „POROVNAVATELÉ ENERGIÍ“ ukazují jasnou úsporu a E3 jasnou jedničkou co se týče úspory,  – POZOR – energii a platby mají levnější ,ale mají podstatně dražší DISTRIBUČNÍ SAZBU!

    Takže místo úspory cca 3000.- ročně, oproti ČEČ jsem si spočítal (tarif D02d )že konkrétně u mé spotřeby jsou dražší(3E) o cca 800.-kč,  ročně,NEŽ ČEC – bohužel!

    Tímto samozřejmě NEOBHAJUJI ČEC,kdyby se chovali slušně a plnili vše co slibují určitě by neměli tolik NEGATIVNÍCH komentářů!

    Takže případný přechod KAMKOLI,je třeba si dobře rozmyslet a sám si  DLE CENNÍKU spočítat,

    který dodavatel  je pro vás ten „NEJVÝHODNĚJŠÍ“!

    • #2843 Odpovědět

     zdenka
     Host (Guest)

     nezapomněl jste si správně vyplnit oblast, ve které máte odběrné místo? Distribuční poplatky jsou v daném kraji vždy stejné, když zapomenete a jste například ze Středočeského kraje a ponecháte pro výpočet Prahu, dostatnete se k jiným distribučním sazbám, protože v Phe není distributorem ČEZ, ale PRE a mají nejlevnější distribuční sazby

    • #2395 Odpovědět

     Jenda
     Host (Guest)

     To máte špatné informace, distribuční poplatky mají všichni dodavatelé v dané oblasti stejné. ČEC je vůbec nejdražší na trhu už proto, že se musíte na produkt, který máte (Standard Plus, Pohoda atd). Nikdo nemá prostě jenom produkt ČEC. Podívejte se na mojí kalkulačku na energy.php5.cz. 3E je jednou z nejlevnějších.

     Jenda

  • #1369 Odpovědět

   Dalibor
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   zvažuji odchod od Českého energetického centra k Výše uvedeným poskytovatelům elektřiny a plynu: Europe Easy Energy a.s. nebo Elimon a.s. nebo United Energy Trading a.s.

   Jaké mate zkušenosti, popřípadě kterého dodavatele doporučujete?

   Předem děkuji.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Europe Easy Energy a.s. vs. Elimon a.s. vs. United Energy Trading a.s.

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">