• Autor
  Příspěvky
 • #122017 Odpověď

  Rosťa

  Doporučuji 123ušetři.cz, tento dodavatel nemá žádné nesmyslné fixace a má pouze smlouvu na dobu neurčitou. Určitě se podívejte na jejich stránky http://www.123usetri.cz a můžete jim tam poslat i různé názory nebo přispět do diskuze.

 • #1985 Odpověď

  Jenda

  Fixace ceny znamená to, že Vám nebudou měnit cenu po dobu dvou let a za to jím dáte svobodu. Změní Vám smlouvu na neurčito na určito. Potom Vám smlouvu budou automaticky prodlužovat.

  Pro Vás to znamená, že když za Vámi příjede dealer od jiného dodavate a Vy se upíšete, tak Vás čeká sankce. A když budete pak chtět odejít, pak budete muset napsat nesouhlas s prodloužením smlouvy nebo odstoupit z důvodu nesouhlasu se zvýšením ceny (po dvou letech)

  Fixace je kvůli novému energetickému zákonu. Kdyby totiž jste se k něčemu zavázali a pak by Vám zvýšili cenu, mohli byste odstoupit a to oni nechtějí.

  Je to opatření proti ostatním dodavatelům, aby znesnadnili odchod zákazníků RWE k jiným.

  Jenda

  • #2234 Odpověď

   Janča

   Já si zas nemyslím, že by to bylo tak nevýhodné. Třeba v této době, kdy ceny celkem značně rostou, se fixace vyplatí. Je teda pravda, že odběratel pak nemůže jen tak odejít k jiné společnosti, ale to také záleží na podmínkách smlouvy. A k otázce ,,co je to fixace,, jsem našla ztručný popis na http://www.cena-plynu.cz/fixace-ceny-plynu/ 

 • #1272 Odpověď

  ABC

  Dobrý den, prosím vás máte někdo zkušenost s fixací ceny plynu u RWE? Kamarád mi říkal, že když chtěl přejít k levnějšímu dodavateli, tak mu RWE nabídlo fixaci ceny plynu po dobu dvou let. Samozřejmě by se to líbilo i mě, tak jsem se chtěl zeptat, jaké jsou podmínky pro získání této výhody? nikde na jejich stránce jsem info o tom nenašel, tak jak toho mám dosáhnout? to to mám u nich chtít zrušit? Máte s tím někdo zkušenost?

  Děkuji za každou radu

Odpovědět: fixace plynu u RWE

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">