• Autor
  Příspěvky
 • #1777 odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  o podmínkách nabídky od společnosti LAMA Investments píšeme v článku o srovnání jejích cen plynu s cenami velkých dodavatelů, kde se můžete podívat na konkrétní výpočty pro určitou roční spotřebu plynu. Ohledně konečných rozdílů v cenách plynu – samozřejmě vždy závisí na výši roční spotřeby plynu.

  • #1782 odpověď

   pas11

   Dobrý den

   Musíte se podívat kdo je ve vašem regionu dominantní dodavatel většinou to bývá distributor. U těch rozumějších už dávno ne. Rozumné je podívat se na více kalkulátorů za ceny energií a pak si vybrat.

   Pas11

 • #1770 odpověď

  Bobi

  K výše uvedenému příspěvku ještě dodávám informaci z „kalkulátoru“: při stejné roční spotřebě je výsledná částka od LamaInvestment dokonce o téměř 6% vyšší než od dominantního dodavatele tj. od PPAS. Jak mám tedy rozumět inzerovanému bonusu LamaInvestment „o 8% nižší než je cena od domin.dodavatele v regionu“? Děkuji předem za odpověď, kterou prozatím postrádám …

  Adamová

 • #1174 odpověď

  Bobi

  Dobrý den,

  společnost LamaInvestment inzeruje od 1.3.2011 na internetu i v letácích nižší sazbu za dodávku plynu proti dominantnímu dodavateli o 8%. V Obchodních podmínkách (= součást smlouvy)  je však pouze věta, že Konečná cena nepřekročí sazbu dominantního dodavatele v regionu. Nic o sazbě – 8%. Chtěla bych se zeptat, jaká je garance této nižší sazby? Jaká je záruka, že třeba po měsíci toto zvýhodnění společnost zruší?

  Děkuji předem za radu

  Adamová, Stč kraj

Odpověď na: garance snížené sazby

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">