• Autor
  Příspěvky
  • #1777 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   o podmínkách nabídky od společnosti LAMA Investments píšeme v článku o srovnání jejích cen plynu s cenami velkých dodavatelů, kde se můžete podívat na konkrétní výpočty pro určitou roční spotřebu plynu. Ohledně konečných rozdílů v cenách plynu – samozřejmě vždy závisí na výši roční spotřeby plynu.

   • #1782 Odpovědět

    pas11
    Host (Guest)

    Dobrý den

    Musíte se podívat kdo je ve vašem regionu dominantní dodavatel většinou to bývá distributor. U těch rozumějších už dávno ne. Rozumné je podívat se na více kalkulátorů za ceny energií a pak si vybrat.

    Pas11

  • #1770 Odpovědět

   Bobi
   Host (Guest)

   K výše uvedenému příspěvku ještě dodávám informaci z „kalkulátoru“: při stejné roční spotřebě je výsledná částka od LamaInvestment dokonce o téměř 6% vyšší než od dominantního dodavatele tj. od PPAS. Jak mám tedy rozumět inzerovanému bonusu LamaInvestment „o 8% nižší než je cena od domin.dodavatele v regionu“? Děkuji předem za odpověď, kterou prozatím postrádám …

   Adamová

  • #1174 Odpovědět

   Bobi
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   společnost LamaInvestment inzeruje od 1.3.2011 na internetu i v letácích nižší sazbu za dodávku plynu proti dominantnímu dodavateli o 8%. V Obchodních podmínkách (= součást smlouvy)  je však pouze věta, že Konečná cena nepřekročí sazbu dominantního dodavatele v regionu. Nic o sazbě – 8%. Chtěla bych se zeptat, jaká je garance této nižší sazby? Jaká je záruka, že třeba po měsíci toto zvýhodnění společnost zruší?

   Děkuji předem za radu

   Adamová, Stč kraj

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: garance snížené sazby

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">