• Autor
  Příspěvky
  • #122771 Odpovědět

   Dalibor
   Host (Guest)

   Pozor na smlouvu. Automaticky ji prodlouží, ale dvojnásobně vám zvednou cenu za plyn bez jakéhokoliv upozornění. Je to prasárna!

  • #22042 Odpovědět

   Tonda
   Host (Guest)

   Existuje eště tato firma nebo jak to s nima je?

  • #19766 Odpovědět

   cyrda
   Host (Guest)

   Zdravím, u Halimedes jsme asi 3 roky, přešli jsme k nim od Praž.Plyn. a úspory jsou fakt značné – původní měsíční útrata 80 m2 byt topení+ohřev vody byla 1.100 Kč, nyní jsme na úrovni kolem 700, letos máme ještě nižší zálohy. Je pravda, že plyn zlevňoval obecně, i přesto je cena zásadně nižší. Problémy byly ovšem na začátku při změně operátora, to Halimedes skutečně reagoval docela nepružně a trvalo jim to.

  • #11363 Odpovědět

   MOJE JMÉNO
   Host (Guest)

   Jsem u Halimedesu 2 roky a vše naprosto, ale naprosto OK !!

  • #9080 Odpovědět

   Stáňa
   Host (Guest)

   hahaha, já byla zákaznicí dva roky a až někdo z vás bude od nich chtít přejít jinam, tak rychle změní názor….tihle když se zakousnou tak jen tak nepustí, včetně následné arogance, nereagování, pokládání telefonů. Např. jen dovolat se na infolinku je dílo hodné vyznamenání… Pro názornost – já mám doma smlouvu na rok, oni na dva…. tak by mě zajímalo, čím to bude….budu na ně podávat stížnost na ERU….

   • #9886 Odpovědět

    Juandev
    Host (Guest)

    Tak to mám stejné zkušenosti, ale úplně z druhé strany. Já se chci stát jejich zákazníkem, ale díky tomu, že nikdo nebere telefony na infolince a neraguje na klientském servisu, jsem přišel o možnost odstoupit od původního dodavatele (a to jsem to z plynule řešil 2,5 měsíce).

    Takže si z toho nic nedělejte. Důvodem nebude to, že vás chtějí za každou cenu udržet, ale to že jsou to lajdáci a neumějí podnikat.

  • #3339 Odpovědět

   Jarda
   Host (Guest)

   Dobrý den, je možný že plyn bude levnější ale kde máte tu jistotu že budou stále levnější ? Když vám disributor zdraží, tím pádem i dodavatel a mám za to že Halimedes je překupník s plynem jako většina ostatních dodavatelů! Jediná Lama je přímej výrobce plynu, jelikož si těží zemní plyn a ropu na Hodonísku. Proto nemůže být překupník levnější ano je možný že bude Megawata levnější ale kde jsou ostatní poplatky atd… ? Ve finále je na tom člověk hůř než u stálého dodavatele co měl před tím.

   • #3775 Odpovědět

    jirka
    Host (Guest)

    Jistě že může být obchodník/podle vás překupník/levnější!!!Nakupuje plyn totiž na burze,dle aktuální-výhodné ceny!A ne jeko třeba RWE od ruského dodavatele za pevnou cenu stanovenou před deseti roky,s kterou už nemůže hýbat!

    • #3778 Odpovědět

     Jardo
     Host (Guest)

     Pokud by jste Jardo něco o Lamě věděl a nemlžil, tak by jste si dal do množství těžby kterou Lama produkuje a množství obchodované. Vzhledem k tomu, že obchodované množství mnohonásobně převyšuje těžbu, dle mého skromného odhadu 3x až 4x… Co Vám z toho vyplyne? Mně, že buď úmyslně lžete, nebo víte o těžbě to co já o vesmírném programu NASA. A to je, že existuje… nic víc, nic míň.

     Podívejte se na ceníky Lamy a přestaňte ze sebe dělat hlupáka. Lama nemá špatnou cenu, ale není nejlevnější, přestože má vlastní těžbu. Vše je o marži a výsledku kterou majitel určí…

     Srix

  • #2355 Odpovědět

   Nasuada
   Host (Guest)

    Příjemný den,

   i já jsem po prozkoumání online kalkulátorů zjišťovala o Plynule.cz více. Nakonec jsme dodavatele plynu skutečně změnili a nemůžeme si na služby, jednání a Halimedes, jako dodavatele plynu nijak stěžovat. Pokud používáte plyn nejen na vaření, ale vytápíte jím celý byt/dům, jako v našem případě, je úspora značná a mohu jen vřele doporučit.

   Snad Vám bude tato informace užitečná. 😉

   Nasuada

   • #3061 Odpovědět

    jitka
    Host (Guest)

    Dobry den,

    rada bych se zeptala, protoze uvazuji o prechodu k Halimedes v Praze zda-li jsou Vase zkusenosti s timto odberatelem stale kladne:-)? A jestli to co bylo prislibeno splnilo Vase ocekavani? Dekuju. Jitka

  • #1367 Odpovědět

   Michal Novotný
   Host (Guest)

   Podle kalkulátoru mi jako výrazně nejlevnější vychází společnost HALIMEDES, a.s.(Plynule.cz). Poskytuje sice pouze smlouvy na dobu určitou, ale vzhledem k možnosti odstoupit od smlouvy v případě zdražení/změny obchodních podmínek zas tak nevadí.

   Máte někdo s touto společností nějaké zkušenosti, resp. můžete mi ji doporučit?

   Děkuji

   Michal N.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpovědět na: Halimedes a.s. (Plynule.cz)

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">