• Autor
  Příspěvky
 • #23552 odpověď

  tomek

  in Poland gas price you can compare on porównywarka cen gazu

 • #21124 odpověď

  Anna

  in Poland we have own price comperasion porównywarka cen prądu

 • #3296 odpověď

  Erik

  Nabídky i s celkovými ročními účty dostanete v kalkulačce elektřiny nebo kalkulačce plynu. Jelikož křesťanský kalendář má 12 měsíců (nikoli 13, jako tomu bylo v předkřesťanských dobách), měsíční zálohu vypočítáte tak, že celkový roční účet vydělíte dvanácti.

  Případně napište svoje telefonní číslo a dotaz na e-mail cc@cenyenergie.cz, ozve se Vám individuální poradce.

  • #3298 odpověď

   Pavel.H.

   Nabídka je pestrá…Horší je to se solidností a stabilitou cen…Zjistěte si nejlépe od předchozího nájemníka náklady na energie a z toho přibližně vycházejte….Individuální kalkulaci vám také vypracuji…stačí ofotit nebo opsat údaje z fakturací do mailu:

   energetickeporadenstvijihlava@email.cz

    zašlu vám srovnání dle vašeho regionu…

   S pozdravem Pavel H. – energetický poradce

 • #1529 odpověď

  zoe

  dobrý den

  zvažujeme stehování do novehu bytu kde budeme mít energie napsané na vlastní jmeno nemám tušení kolik jsou přibližne mesíční zalohy pro 3členou rodinu v usteckém kraji natož kde a jak se přihlásit. prosím tedy jestli by nekdo mohl napsat kolik jsou tak mesíčne zálohy na osobu a kde a jakým zpusobem si energie přihlásit na sebe (elekřina a plyn)

   

Odpověď na: kde se přohlásit a kolik platíte

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">