• Autor
  Příspěvky
  • #25393 Odpovědět

   Karel
   Host (Guest)
  • #3471 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   Ja bych se v dane situaci obratil s dotazem na mistne prislusneho distributora el.energie (obvykle mivaji poradenska centra), pokud bych takovy alespon udaj o alespon jednotkove spotrebe nenasel na webu vyrobce bojleru.

   • #3474 Odpovědět

    Pavel H.
    Host (Guest)

    Chcete-li se vyvarovat podvodných praktik některých podomních prodejců a opravdu zjistit jak lze ušetřit na energiích i jiným způsobem, než je změna dodavatele – navštivte stránku http://www.cenyenergie.cz – přehledně uspořádané rady jak například zrušit smlouvu s dodavatelem nebo jak s dodavatelem komunikovat.  Přeji hezký den a mnoho trpělivosti  s dodavateli a jejich prodejci.

     

  • #1560 Odpovědět

   Jirka
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   chtěl bych změřit spotřebu bojleru např. za měsíc. Mám klasický „zásuvkový“ wattmetr, takže jsem si nechal „rozpojit“ kabel, kt. vede od jističe k bojleru a přidělat na něj zásuvku + zástrčku. Problém je, že wattmetr ukazuje jen napětí a frekvenci, ale při zapnutí bojleru neměří proud a tedy ani spotřebu. Přitom bojler ohřívá bez problémů.

   Wattmetr je taky v pořádku, vyzkoušeno na více spotřebičích, aktuálně měřím spotřebu pračky/sušičky.

   Bojler je zapojen na 220V, příkon má 1,5kW.

   V čem by prosím mohl být problém, případně jak spotřebu bojleru (za určitý čas) změřit?

   Děkuji za odpověď, J.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Měření spotřeby bojleru

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">