• Autor
  Příspěvky
  • #2471 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Typickým znakem činnosti Centropolu je velký bordel.

   Problém je, že jedna část Centropolu neví, že jste odstoupila od smlouvy, to co Vám posílají, tak to posílají všem novým zákazníkům jako upozornění na možné sankce, to se Vašeho odstoupení netýká.

   Doporučil bych Vám poslat do Centropolu mail s urgencí a popisem událostí, s požadovaným termínem odpovědi a nápravy do 7 dnů.

   Pokud by nereagovali, obraťte se na Energetický regulační úřad mailem eru@eru.cz.

   Také byste měla napsat původním dodavatelům, aby nepředali odběrná místa Centropolu, aby se náhodou nestalo, že budete bez dodavatele a stanete se černým odběratelem.

   Návod je na mých stránkách http://www.energy.php5.cz     .

   Jenda

  • #1410 Odpovědět

   Petronela
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   dna 16.3. 2012 sme podpisali doma u dveri zmluvu na zmenu dodavatela plynu a elektrickej emergie u centopolu. Potom som si o nich precitala nie celkom dobre hodnotenia a tak som im 28.3. 2012 poslala mail, ze hodlame od zmluvy odstupit a hned v ten den som im to poslala aj pisomne. Na moj mail mi prisla reakcia :“ Dobrý den, odstoupení jsme přijali. Po té co bude kompletně zpracováno v našem systému, obdržíte dopis s vyrozuměním.“

   Dnes ale dorazil list, pre istotu 2x, ze zahajili zmenu dodavatela elektrickej energie a ze v pripade odstupenia od zmluvy zaplatime pokutu 3000 Kc. My sme to ale stihli v zakonnej lehote 30 dni, dokonca aj v obchodnych podmienkach maju uvedene, ze do 14 dni mozem odtupit bez sankce a bez udania dovodu.

   Ako mam teraz postupovat? Poslala som im samozrejme hned mail, ze co to mam znamenat a j s predchadzajucou komunikaciou, ale stejne mam obavy co sa bude diat.

   Dakujem

   Petra

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: odstupenie od zmluvy centropol

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">