• Autor
  Příspěvky
  • #1926 Odpovědět

   Honza
   Host (Guest)

   Dobrý den, nechci Vám hanět Váš názor, nebo rozhodnutí, ale ČEZ opravdu není dobrá volba. Na území Včp působí naše společnost a cena je velmi příznivá pro zákazníka. Ozvěte se mi na email, zašlu Vám cenovou kalkulaci pro vaše odběrné místo a zajistím vše potřebné v rámci Vašeho regionu.

                                  Hezký den Honza

   • #2141 Odpovědět

    slava
    Host (Guest)

    jsem u vcp chci zmenit dodavatele prosim o cenovou kalkulaci dik

  • #1924 Odpovědět

   AA
   Host (Guest)

   Souhlasím s Jendou. Přechodem od VČP lze získat zajímavé úspory. Pokud chcete, ozvěte se na analyza@centrum.cz , nebo se podívejte na stránky analyza-energie.cz.

   S pozdravem Aleš Andr

  • #1921 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den, podle mne je ČEZ velmi neseriozní partner, viz vloni lákal na velmi levný plyn a kde teď jeho cena je. Zpočátku levný aby nalákal a pak to pěkně osolí. od ČEZu rychle utíkejte pryč.  Najděte si zde lepšího partnera.

   Jenda

   http://www.energy.php5.cz

  • #1254 Odpovědět

   martin
   Host (Guest)

   dobry den mam dotaz ohledne prechodu k jinemu dodavatli plynu jsem u vcp a chci prejit k  cez etarif je to vyhodne a jaka je smlouva dekuji za odpoved

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: plyn

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">