• Autor
  Příspěvky
  • #22412 Odpovědět

   Majtán
   Host (Guest)

   Já zírám. My jsme se také přihlásili do elektronické aukce a vyhrála tato firma. Ihned nám snížili zálohy o 2000 Kč. Celý rok jsme trnuli jak to dopadne, neboť za celé topné období by úspora činila 24000 Kč. Když přišla faktura, tak jsme zírali, nejen, že jsme těch 24000 Kč ušetřili, ale ještě nám vrátili necelých 8000, vzhledem k tomu, že byla mírná zima. Takže můžeme jen doporučit.

  • #22142 Odpovědět

   Milan
   Host (Guest)

   Vemex o tom jsem ještě neslyšel, komu to patří, to bude nějaká odnož BE, ne?

  • #19313 Odpovědět

   Roman
   Host (Guest)

   Letos jsme přes e aukci vyhráli tohoto dodavatele. Máme jen elektřinu. I tak se po přečtených referencí dost obávám co bude.

  • #13617 Odpovědět

   Sylva
   Host (Guest)

   Dobrý den, opět na téma Vemex a serioiznost. Dnes jsem už po sedmé dolovala jakoukoliv zprávu ke smlouvě, uzavřené z naší strany již dne 6. 3. 2014. Dnes jsem se dozvěděla, že ještě neobdrželi smlouvy od obchodního zástupce, který nás poctil svou návštěvou již v březnu. Navrhla jsem jim, aby s ním ukončili spolupráci. Navíc smlouva je podle právníka neplatná, protože na ní chybí právě podpis obchodního zástupce. Přepojit na někoho z vedení operátorka odmítla. Myslím, že toto mluví za vše.

  • #13191 Odpovědět

   Sylva
   Host (Guest)

   Vážená paní Pavlo,
   za dva dny to bude 5 měsíců od uzavření smlouvy a přes 7 urgencí, ani řádka omluvy, nebo něčeho podobného. Operátorky si mě předávají jako horký brambor a stále jenom slibují. Výpovědní lhůta 5 měsíců snad nikde neexistuje nebo ano? Díky za odpověď. Sylva

  • #12648 Odpovědět

   Pavla
   Host (Guest)

   Paní Sylvo a kdo Vám řekl, že změna dodavatele bude přes noc? Pokud vím, většina smluvních vztahů má nějakou výpovědní lhůtu, která obvykle bývá 3 měsíce. A dokud původní dodavatel nepotvrdí, že přijal výpověď, tak Vám nový dodavatel asi dost těžko potvrdí datum změny.

  • #12590 Odpovědět

   Sylva
   Host (Guest)

   Tuto společnost opravdu důrazně nedoporučuji. Již 3. 6. 2014 jsme s nimi (bohužel) uzavřeli smlouvu na dodávku elektřiny i plynu. Do dnešního dne, přes pět urgencí nemáme smlouvu potvrzenou a dodávky platíme původním dodavatelům. Navíc ani nemají v úmyslu vrátit zapůjčené smlouvy s původními dodavateli. Zvažuji podniknout právní kroky, jelikož jejich jednání je krajně nesolidní.

  • #1637 Odpovědět

   Novotná
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   prosím Vás, jaké jsou zkušenosti s firmou Vemex energie na dodávky plynu pro maloodběratele – domácnost? Jednají solidně? Dá se u nich měnit výše záloh? Je s nimi dobrá komunikace?

   Přihlásili jsme se do e-aukce a tato firma vyhrála, ale mám trochu strach. Jsme na plynu závislí (topíme, vaříme, ohříváme vodu) a abychom v zimě nezůstali bez plynu.

   Děkuji I. Novotná

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
Odpovědět na: Plyn od Vemex energie pro domácnost

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">