• Autor
  Příspěvky
  • #2344 Odpovědět

   Aleš
   Host (Guest)

   Ze smlouvy s BEE se lze vyvázat bez jakýchkoli sankcí. Nevadí ani, že je psána na dobu určitou, od smlouvy můžete odstoupit na základě nesouhlasu s cenou. A jelikož BEE od poloviny února 2012 zdražila své služby, můžete toto odstoupení uplatnit. Problém by zde byl, jen v případě, že jste podepsal fixní cenu po dobu dvou let, ale u BEE jsou smlouvy většinou podepisouvány jen s garancí nižší ceny, než má dominantní dodavatel. V případě nějakých nejasností mě můžete kontaktovat na e-mailu matyasko.a@seznam.cz, rád Vám poradim.

   • #2455 Odpovědět

    MARCELA HRDLIČKOVÁ
    Host (Guest)

    DOBRÝ DEN MÁM VELICE VELKÝ VZTEK NA BOHEMII ENERGY VYUČTOVALI MĚ FAKURU ZA 6MĚSICŮ NA 17000 ŽADALA JSEM O REKLAMACI AŽ PO DRUHÉ MĚ POSLALI DOBROPIS S PŘEPLATKEM ALE STALE NA MĚ CHTĚJI PŘES 12000KČ PROSIM MUŽETE MĚ PORADIT CO MAM DĚLAT KONČI MI S NIMY SMLOUVA 31.10 2012 TAK MÁM POCIT ŽE SE MI MSTÍ DĚKUJI HRDLIČKOVÁ

  • #2197 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den, ukončit smlouvu můžete jenom tehdy , když od podepsání uplynulo méně než 30 dnů.

   Pokud ne, tak můžete odstoupit od smlouvy na dodávku zemního pllynu až do 31.3.. U elektřiny NEMŮŽETE odstoupit, protože elektřinu nezdražovali.

   3E je výhodná, smlouva dobrá, problém je, že vůbec nekomunikuje se svými zákazníky. Pokud byste chtěl uzavřít s nimi smlouvu, obraťte se na jejich pobočku v Uherském Hradišti. Odstoupení si raději zařiďte sám.

   E.ON velká firma, které nemusí být pořád levná, hlásí změnu ceny od února.Odstoupení bych si raději zařídil sám.

   Jinak bych doporučil solidní a levný Elimon (kombinace plyn a elektřina „Svěží energie“. Ten vše zařídí za Vás.

   Jenda

   • #2428 Odpovědět

    Václav Hemala
    Host (Guest)

    3 E zařídí též vše za Vás a je levnější

   • #2261 Odpovědět

    Jenda
    Host (Guest)

    Pozor Pozor Pozor další chyták BEE na zákazníky: cituji z podmínek v ceníku:

    10. Pokud zákazník nedodrží dobu, na kterou smlouvu sjednal,

    bude mu v konečném vyúčtování připočtena sleva

    vůči tradičnímu dodavateli, která již byla poskytnuta od

    počátku dodávky. Za zbylé období mu bude vyúčtována

    dodávka v cenách dominantního dodavatele včetně

    poplatku za průkaz garance nižší ceny.

    Tak že k 6000 Kč ještě další poplatky, pokud by tyto poplatky byly účtovány v souvislosti s odstoupením podle zákona nebo obchodních podmínek, obraťte se okamžitě na Energetický úřad, sám se na něj obrátím s dotazem, jak by se mělo postupovat.

    Jenda

  • #1346 Odpovědět

   petr
   Host (Guest)

   Dobrý den, v uplynulém fakturačním období jsem za dům hradil plyn u RWE za 34000,-Kč, elektřinu u ČEZ za 12000,-Kč, v srpnu t.r. jsem podepsal smlouvu na oboje u Bohemia E na dobu 2 let, ještě však nedošlo k přepisu, ten zatím vyřizují. Nyní zjišťuji, že by bylo výhodnější přejít k EON nebo 3E, mohu tak učinit bez nějakých sankcí a který dodavatel by  byl pro obě komodity pro mne nejvýhodnější do budoucna r. 2012 a dále?

   Děkuji, Petr

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: plyn u Bohemia E

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">