• Autor
  Příspěvky
 • #1775 odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  přesné podmínky pro podání výpovědi si většinou dodavatelé stanovují v obchodních podmínkách. O výpovědích dodavatelům jsme blíže pojednávali v článku o předčasné výpovědi. Podívejte se, jak to má vámi vybraný dodavatel nastavené, pro další informace jej pak můžete kontaktovat také prostřednictvím zákaznické linky. Co se týče výběru jiného dodavatele, stačí, když do naší kalkulačky plynu zadáte údaje, které zde zmiňujete, a kalkulačka vám ihned ukáže, kolik byste ročně platil u dalších dodavatelů a zda by pro vás některý z nich nebyl výhodnější.

 • #1172 odpověď

  Frantisek

  Dobry den, dne  26.11.2010 jsem u spol.  Energeticke Cenntrum podepsal -uzvřel smlouvu o sdružených službách dodávky plynu a elektřiny/dále jen smlouva na 24 mesici. Do 30 dnu jsem mohl odstoupit od smlouvy, ale tuto lhutu jsem propasl. Navic jsem musel platit tzv. registracni poplatky cca 1500,- dohromady za plyn i elektrinu. Je nejaka moznost prejit k jine vyhodnejsi  spolecnosti bez sankcnich poplatku. Pripadne jestli by jste mi  mohl nejakou spolů doporucit. Jsme z Pardubickeho kraje, mame RD a plyn pouzivame na ohrev vody, topeni a vareni s rocni spotrebou cca 3513m3 coz je asi 33,25Mw. Predtim jsem byl nekolik let u RWE a ČEZ.  Dekuji za radu.

   

Odpověď na: prechod k jinemu prodejci plynu a el.

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">