• Autor
  Příspěvky
  • #1795 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   E.ON jako dodavatel plynu nabízí v Jihomoravském kraji tarify Online plyn a Sezóna plyn. U těchto dvou tarifů máte garantovanou fixní cenu plynu až do 30. dubna 2012. Klasickou nabídku zemního plynu má pak E.ON k dispozici jen v Jihočeském kraji a v Praze.

   Pro nabídku ostatních dodavatelů, kteří nabízí zemní plyn v Jihomoravském regionu, se podívejte do naší kalkulačky plynu. Stačí, když zde zadáte jen několik údajů a kalkulačka vám rychle vypočítá, kolik byste u kterého z dodavatelů zaplatil a jaká by byla vaše roční úspora.

  • #1186 Odpovědět

   Petr Zemene
   Host (Guest)

   Dobrý den, rád bych přešel od JMP-RWE k jinému odběrateli v okolí Brna. Předpokládal jsem EON, jakožto dodavatel elektřiny v regionu, který tuto službu rovněž nabízel. Nyní ji ale ve vaší nabídce pro JM region nevidím jako aktivní. Čím to je způsobeno, je to trvalý stav? Který jiný spolehlivý a dostatečně velký dodavatel je potom k dispozici?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: prechod od JMP-RWE

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">