• Autor
  Příspěvky
  • #2162 Odpovědět

   Vaclav
   Host (Guest)

   Nejdrive zajdete do RWE s vypisem z katastru, ktery doklada vas vlastnicky vztah k nemovitosti, a RWE zmeni ve smlouve vase rodice za vas.

   Pak muzete uzavrit smlouvu s alternativnim obchodnikem, idealne vcetne podpisu plne moci k RYCHLEMU prevodu od stavajiciho obchodnika RWE z duvodu nesouhlasu se zvysenim ceny k 1.11.2011 nebo k 19.12.2011.

  • #1329 Odpovědět

   Miloš
   Host (Guest)

   Bydlíme v rodiném domku s rodiči, který je nyní v našem vlastnictví a smlouvy na odběr plynu i elektřiny zůstaly uzavřeny na rodiče.

   Nyní bychom u dodavatele plynu chtěli udělat změnu a přejít od nynějšího dodavatele RWE k E-on a současně už provést změnu  a smlouvy uzavřít ne na rodiče ale na nás.

   Poraďte jak máme v této věci  postupovat, jaká je výpovědní doba u RWE a případné další poplatky z této změny vyplývající jak ze strany RWE, tak i ze strany E-on.

   Za odpověď  děkuji

   Miloš Sáblík

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Přechod od RWE k E-on + změna odběratele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">