• Autor
  Příspěvky
 • #3630 odpověď

  Petr Štěpánek

  Dobrý den,

  přechod je možný, ale záleží na několika aspektech. Pokud s vámi sepsal obchodní zástupce společnosti BEE smlouvy o sdružených služnách elektřiny a plynu, tak budou minimálně fixovány na období dvou let a pokud smlouvu neukončíte před vypršením dvou let, tak s velkou pravděpodobností se smlouva automaticky prodlouží o 12 měsíců nebo o stejné období na jakou byla smlouva sepsána.

  K vámi zmíněnému ukončení smluv po vyúčtování. Pokud je možný přechod poté co jste obdržel faktury, tak nikoliv.  Období fakturace nemá tolik společného s dodavatelem a to tedy především kdy vám jsou odečteny meřiče. Odečítá distributor. Dodavatel pouze zajišťuje fakturaci regulované a neregulované složky, přičemž neregulované jdou na účet dodavatele ( cena MWh, stálý měsíční plat za OM ).

  Pokud chcete poradit jestli jsou vaše smlouvy vypověditelné, tak mě prosím kontaktujte na emailu: Petr.Stepanek@EnergetickaBilance.cz

  Petr Štěpánek

  Energetický poradce

 • #1584 odpověď

  Václav Zlámal

  Dobrý den,

  Plyn i elektřinu mám u Bohemia Energy ,zajímá mě jestli mohu změnit dodavatele i v průběhu roku,tedy po ročním vyúčtování.Nevím ,zdali platí nějaká výpovědní lhůta,či jak celou změnu dodavatele provést.Děkuji předem za radu.

  S pozdravem Zlámal Václav

Odpověď na: Přechod

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">