• Autor
  Příspěvky
  • #3630 Odpovědět

   Petr Štěpánek
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   přechod je možný, ale záleží na několika aspektech. Pokud s vámi sepsal obchodní zástupce společnosti BEE smlouvy o sdružených služnách elektřiny a plynu, tak budou minimálně fixovány na období dvou let a pokud smlouvu neukončíte před vypršením dvou let, tak s velkou pravděpodobností se smlouva automaticky prodlouží o 12 měsíců nebo o stejné období na jakou byla smlouva sepsána.

   K vámi zmíněnému ukončení smluv po vyúčtování. Pokud je možný přechod poté co jste obdržel faktury, tak nikoliv.  Období fakturace nemá tolik společného s dodavatelem a to tedy především kdy vám jsou odečteny meřiče. Odečítá distributor. Dodavatel pouze zajišťuje fakturaci regulované a neregulované složky, přičemž neregulované jdou na účet dodavatele ( cena MWh, stálý měsíční plat za OM ).

   Pokud chcete poradit jestli jsou vaše smlouvy vypověditelné, tak mě prosím kontaktujte na emailu: Petr.Stepanek@EnergetickaBilance.cz

   Petr Štěpánek

   Energetický poradce

  • #1584 Odpovědět

   Václav Zlámal
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   Plyn i elektřinu mám u Bohemia Energy ,zajímá mě jestli mohu změnit dodavatele i v průběhu roku,tedy po ročním vyúčtování.Nevím ,zdali platí nějaká výpovědní lhůta,či jak celou změnu dodavatele provést.Děkuji předem za radu.

   S pozdravem Zlámal Václav

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Přechod

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">