• Autor
  Příspěvky
  • #2421 Odpovědět

   Libor
   Host (Guest)

   Dobrý den

   Centropol zdražil ceny k 1.1.2012 to znamená, že máte právo odstoupit od smlouvy z důvodu nesouhlasu s cenou. Osobně doporučuji zavolat na zákaznickou linku http://www.3-e.cz u této společnosti máte momentálně nejlepší cenu a poradí Vám s odstoupením.

  • #1393 Odpovědět

   Jiri
   Host (Guest)

   Zdravim, nevi nekdo jestli je mozne ukoncit predcasne smlouvu Centropol-BLIK s garanci nejnizsi ceny tak abych neplatil sankce. Delal jsem letosni srovnani a Centropol jiz zdaleka nejlevnejsi neni, produkt BLIK je jeste drazsi.

   Vynatek ze smlouvy, clanek IV., odtstavec 4 –

   Požaduje-li Zákazník produkt s garancí nejnižší ceny elektřiny, je Smlouva uzavřena na dobu 36 měsíců. Dodavatel garantuje Zákazníkovi po dobu platnosti Smlouvy nižší cenu elektřiny než dominantní dodavatel na příslušném území PDS (dále jen Garance); v případě, že Zákazník předloží Dodavateli doklad o neplatnosti Garance (závaznou nabídku jiného dodavatele elektřiny), je Dodavatel povinen předloženou závaznou nabídku vyhodnotit. Bude-li prokázána neplatnost Garance, Dodavatel upraví cenu elektřiny tak, aby Garance Dodavatele zůstala v platnosti. V případě, že Dodavatel nebude schopen zajistit platnost Garance, má Zákazník právo Smlouvu písemně vypovědět; výpovědní doba činí tři (3) měsíce a počíná běžet prvním dnem kalendářního měsíce následujícího po doručení písemné výpovědi. Pro případ platného odstoupení od smlouvy dle těchto OPD před uplynutím doby 36 měsíců se sjednává ve prospěch dodavatele smluvní pokuta ve výši 2500,-Kč.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Predcasna vypoved smlouvy Sentropol

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">