• Autor
  Příspěvky
  • #1888 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   sice zkušenosti nemám, ale dnes hlásili, že firma WEMEX jež je v rukou ruského Gaspromu kupuje RSP. Výhoda proti ostatním dodavatelům by mohla být v tom,  že má skladovací kapacitu plynu, kterou bude muset mít každý dodavatel. Tudíš by mohl být v budoucnu  o trošku levnější.

   Od 18. srpna bude plati nový energetický zákon, kdy bude zákazník mít lehce možnost dodavatele opustit.  RSP bych se také nebál, protože vše za něj obstarává distributor. Když by zkrachoval, tak je tu dodavatel poslední instance, na kterého Vás přepnou. Jenom bych platil menší zálohy, abych raději doplácel než abych měl přeplatek.

   Jenda

   http://www.energy.php5.cz

  • #1228 Odpovědět

   stofi
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   již dobrou hodinku hledám nějaké recenze na dodavatele plynu viz.název tématu. Rodiče uzavřeli smlouvu na prodej plynu. Vyjma podezřelého  vlastnictví ruskými podnikateli, kteří to jistě s prodejem plynu konečným zákazníkům myslí upřímně nenašel jsem žádnou negativní reakci. Že jsou nejisté ceny při přechodu až 1.11.2011 to se nechalo čekat, ale mám strach z toho, že se dodavatel rozjel až nyní a proto chybí zkušenosti maloodběratelů. Máte-li tedy nějaké negativní(či snad pozitivní) zkušenosti, prosím o zveřejnění.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: RSP Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">