• Autor
  Příspěvky
  • #3001 Odpovědět

   Petr Woff
   Host (Guest)

   Dobrý den, paní Michaelo Belo,

   je dobře, že jste nám do diskusního fóra napsala. Prostřednictvím našeho portálu CenyEnergie.cz můžete snadno získat levnou elektřinu od spolehlivého dodavatele. Dokonce si můžete vybrat z více produktů elektřiny – stačí, když zadáte do nezávislé kalkulačky elektřiny, v jakém kraji chcete energii odebírat a nač ji chcete používat (jestli třeba jenom na svícení a vaření, nebo i na ohřev vody, případně také na vytápění).

   Vyběhne Vám srovnání všech dodavatelů elektřiny podle celkové roční ceny ve Vašem regionu při Vaší spotřebě. Nezávazně si jeden z produktů vyberte, klikněte na zelené tlačítko „Mám zájem“, vyplňte svoje telefonní číslo a brzy Vám zavolá náš energetický poradce, aby Vám pomohl anebo za Vás vyřídil formality.

   Kdyby bylo něco nejasného, rovnou kontaktujte našeho energetického poradce na čísle 844 543 111, hovor stojí volajícího 1,43 Kč včetně DPH za minutu. Ochotně Vám pomůžeme.

  • #1474 Odpovědět

   Michaela Bela
   Host (Guest)

   Vazeny Pane,Pani

   na internetu jsem dnes nasla Vasi nabidku o dodavkach elektriky, chtela jsem se tedy zeptat, vzhledem k me neustale nepritomnosti v CR a po umrti me babicky nam byla odstrihnuta elektrika z duvodu, neplatne smlouvy s mrtvim clovekem i pres preplatky, od te doby mi tedy v byte elektrika nefunguje a ja stale hledam vhodneho dodavatele, pri jakych podminkach bych tedy mohla elektriku od Vas pobirat, kolik si uctujete za zapojeni a jestli by mohl nekdo prijit 25.09. na jeji zprovozneni.dekuji za rychlou odpoved.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Smlouva

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">