• Autor
  Příspěvky
 • #3001 odpověď

  Petr Woff

  Dobrý den, paní Michaelo Belo,

  je dobře, že jste nám do diskusního fóra napsala. Prostřednictvím našeho portálu CenyEnergie.cz můžete snadno získat levnou elektřinu od spolehlivého dodavatele. Dokonce si můžete vybrat z více produktů elektřiny – stačí, když zadáte do nezávislé kalkulačky elektřiny, v jakém kraji chcete energii odebírat a nač ji chcete používat (jestli třeba jenom na svícení a vaření, nebo i na ohřev vody, případně také na vytápění).

  Vyběhne Vám srovnání všech dodavatelů elektřiny podle celkové roční ceny ve Vašem regionu při Vaší spotřebě. Nezávazně si jeden z produktů vyberte, klikněte na zelené tlačítko „Mám zájem“, vyplňte svoje telefonní číslo a brzy Vám zavolá náš energetický poradce, aby Vám pomohl anebo za Vás vyřídil formality.

  Kdyby bylo něco nejasného, rovnou kontaktujte našeho energetického poradce na čísle 844 543 111, hovor stojí volajícího 1,43 Kč včetně DPH za minutu. Ochotně Vám pomůžeme.

 • #1474 odpověď

  Michaela Bela

  Vazeny Pane,Pani

  na internetu jsem dnes nasla Vasi nabidku o dodavkach elektriky, chtela jsem se tedy zeptat, vzhledem k me neustale nepritomnosti v CR a po umrti me babicky nam byla odstrihnuta elektrika z duvodu, neplatne smlouvy s mrtvim clovekem i pres preplatky, od te doby mi tedy v byte elektrika nefunguje a ja stale hledam vhodneho dodavatele, pri jakych podminkach bych tedy mohla elektriku od Vas pobirat, kolik si uctujete za zapojeni a jestli by mohl nekdo prijit 25.09. na jeji zprovozneni.dekuji za rychlou odpoved.

Odpověď na: Smlouva

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">