• Autor
  Příspěvky
  • #1943 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   ceny dodavatelů neustále průběžně sledujeme a aktualizujeme. U Pražské plynárenské máme nyní nastavený aktuální ceník platný od 1. 7. 2011 do 30. 9. 2011. Jinak je také možné se podívat i na ceny z přechozích kvartálů (např. z 1. či 2. čtvrtletí letošního roku) – stačí si navolit příslušné období v políčku „Platnost“.

  • #1942 Odpovědět

   AA
   Host (Guest)

   Dobrý den. I když mám k internetovým kalkulačkám taky některé výhrady, je nutno říci, že uvedené ceny jsou stále platné. PP  zdražuje až od 1.10.  Tím, že by se smíchaly ceny platné a ty, ketré teprve platit budou, by vznikl pěkný chaos. Kalkulačky, které umí pracovat s cenymi v jednotlivých kvartálech ale na internetu nenajdete.

  • #1261 Odpovědět

   Felix
   Host (Guest)

   U Pražské plynárenské máte špatné ceny v kalkulačce, ty uvedené jsou staré platné k 1.1.2011. Pokud takto máte „zaktualizovány“ všechny dodavatele, tak si o této a dalších podobných kalkulačkách na internetu moc nedělám iluze.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Špatné ceny v kalkulačce

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">