• Autor
  Příspěvky
  • #1139 Odpovědět

   Milada
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   jsem odběratelem plynu od RWE, SMP net. s.r.o, /distributor/ a mám zájem přejít na levnějšího dodavatele. Zaujala mě nabídka Pražské plynárenské, a.s., jenže se potýkám s velkým nedorozuměním. Jiné ceny jsou uváděny na internetu a jiné mi oznamovala operátorka a infocentru v Pražské plynárenské. Moje spotřeba roční činí  43,7 MWh. Cena za dodávku dle internetu činí 690,02 Kč /komoditní složka ceny/ a stálý měs.plat 99,-Kč. Dle operátorky však cena za dodávku činí 821,31 (bez DPH) a ostatní platby účtuje RWE. Ověřovala jsem si tuto skutečnost 2x a vždy se stejným efektem. Na RWE mi bylo sděleno, že budu při změně dodavatele u nich platit pouze měs. platbu za distribuci a to je 418,20, ostatní vyúčtuje dodavatel.

   Prosím, proto o informaci a event. rozepsání položek, které budu platit u Pražské plynárenské, při distribuci u SMP, net., s.r.o.

   S pozdravem a díky.

   Vaši zprávu očekávám na internet adrese, viz výše.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpovědět na: srovnání ceny plynu u Pražské plynárenské

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">