• Autor
  Příspěvky
  • #2102 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   děkujeme za Vaše dotazy, nicméně nejsme dodavatelem elektřiny. Zabýváme se nezávislým srovnáním nabídek všech dodavatelů působících na trhu s elektřinou v ČR.

   Co se týče Vámi zmiňovaných měsíčních poplatků uvedených ve výsledcích porovnání v kalkulačce elektřiny, jedná se o souhrn všech měsíčních poplatků za celý rok, tj. za 12 měsíců. Tato částka je v kalkulačce nově uváděna jako paušální poplatky, aby nedocházelo k nedorozuměním.

   K Vašim dalším dotazům: ceny elektřiny jsou uváděny podle nabídek dodavatelů, tj. zpravidla na celý kalendářní rok. Změnu dodavatele můžete provést podle zákona zdarma – podívejte se na bližší informace o změně dodavatele elektřiny do našeho článku.

   Uváděné ceny jsou platné na tento rok. Nové ceny na příští rok vydávají dodavatelé elektřiny většinou až koncem listopadu či v prosinci. Změny jejich ceníků budeme průběžně sledovat a vše v kalkulačce aktualizovat tak, aby byly k dispozici ty nejnovější informace.

  • #1304 Odpovědět

   Kamila Kochova
   Host (Guest)

   Dobry den, zvazujeme zmenu dodavatele elektriny .Zatim to byl CEZ, se kterym od pocatku byly a jsou jen problemy. Mame bojler, el. spora, nekolik aku-topeni a jine mensi el. spotrebice.Rok od roku se snazime sporit, na ukor naseho pohodli,ale vzhledem k hroznym cenam, danim atd. U Vas bychom mozna nasli lepsi jednani i ceny,ale nejsem si tak jista. Nevim,zda jsem spatne pochopila tabulku,kde je predbezne kalkulovano,zda a kolik bychom usetrili…Take je zde uvedena mesicni cena/predpokladam,ze s DPH/,ale prave tu kdyz vynasobim 12mes., tak mi vychazi obrovska castka…Nikoliv ta, kterou uvadi tabulka.Take mi neni jasne,zda 16h NT by u Vas bylo jiste?!Nez bychom krok k rozhodnuti byl udelan, rozhodne bychom museli mit jasno. Take,zda mate nabidku cen stabilnich na nejmene 1 rok, ci jinou dobu.A posledni, zda si uctujete za vyrizeni prechodu nejakou castku.

   Jeste bych zapomnela. A jsou uvadene ceny jiz s navysenim pro pristi rok?Ci je to aktualni- k dnesnimu dni- tedy by se opet i u Vas zdrazovani padne doklo?!

   Dekujeme za odpovedi a jsme s pozdravem

   Kochovi

   P.S. Jednalo by se o domek na vsi Medna, okre Plzensky

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Tarify a ceny elektriny

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">