• Autor
  Příspěvky
  • #1721 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   pokud budete k vytápění používat tepelné čerpadlo, měli byste mít nárok na dvoutarfiní sazbu D56d. 

   Platnost nízké sazby (levnější elektřina) je v tomto případě 22 hodin, jak správně zmiňujete.

   Kolik budete platit za elektřinu záleží na konkrétní spotřebě a místě vašeho bydliště, které bohužel neuvádíte. Pokud se jedná o rodinný dům se čtyřčlennou rodinou, tak například v Jihomoravském kraji je nejlevnější společnost United Energy Trading, zatímco nejdražší E.ON. 

   Víc informací o sazbě D56d najdete v tomto článku http://www.cenyenergie.cz/elektrina/clanky/d55d-a-d56d-sazba-pro-tepelne-cerpadlo.aspx

   • #1724 Odpovědět

    J.H.
    Host (Guest)

    Dobrý den, nemohu se dopočítat ceny za  elektřinu. Mám e-on, produktová řada Trend24 (ElektřinaTrendPřímotop), ceník září 2010. Sazba distribuce D56d, hodnota hl. jistič 3x25A. Bydliště kraj Vysočina. Jestli můžete, poraď te. Děkuji.

  • #1144 Odpovědět

   MK
   Host (Guest)

   Dobrý den, chci se zeptat … stavíme rodinný domek, jsme 4členná rodina…Vodu bude ohřívat tepelné čerpadlo, vše máme na elektřinu.Topit se bude tepelným čerpadlem voda-vzduch+přitápět elektrokotlem při větší zimě.Chceme vědět cenu elektřiny…slyšeli jsme,že pokud máme TČ, tak elektřinu máma za nižší cenu(22hod noční proud).A kolik by měli být měsíční zálohy na elektřinu?Díky za radu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Tepelné čerpadlo

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">