• Autor
  Příspěvky
  • #122352 Odpovědět

   Tomáš Kádek
   Host (Guest)

   Dobrý den, pane Podolský jsem rád že máme takové fanoušky, že zrovna vy tady píšete něco o podvodných lidí o firmě Fér Energie ve které jsem majitel a kterou jsme od základu, kdybych byl tak sprostý jako vy také bych napsal pár řádků o nekalých praktikách OZ a podvodech ale jsem rozumný člověk a nemám potřebuji někde někoho špinit. Předělali jsme komplet struktůru a už se distančním způsobem nezabýváme. Fungujeme pouze čistě na domluvených schůzkách a zákazníkům chceme reálně pomáhat nějak si nejsem vědom jestli Společnost Fér Energie s.r.o jakkoliv okráda zákazníky. Pokuď někdo má nějaký problém se společností Fér Energie s.r.o který ukončila spolupráci se všemi partnery který by mohli špinit její jméno tak ať se klidně ozvou na můj soukromý email t.kadek@seznam.cz rád všem poškozeným výjdu maximálně vstříc a pokuď to bude v mojich silách tak jim rád pomohu.

   Dále bych oznámil to že společnost Fér Energie bude procházet celkovou reorganizací takže pokuď by se nějaký zákazník nedovolal prosím psát na email.

   Děkuji všem s přáním krásného dne.
   Jednatel: Tomáš Kádek

  • #122348 Odpovědět

   Radek
   Host (Guest)

   Pan Kádek Tomáš podvodník z Litomyšl a ta jeho banda s kterou spolupracuje je banda podvodníku co tahá ze slušných lidi peníze a neplatí za práci. Vyvarujte se jak panu Kadkovi tak firmě kterou vlastní Fér energie s.r.o. Je mi z nich na blití

  • #122155 Odpovědět

   Zdeněk
   Host (Guest)

   Vážený pane Marafko,

   pokud se nemýlím, tak André Mašek je od Tomáš Zabloudila z Jihlavy, tedy další readymade společnost „ala dodavatel“. Opět pokud se nemýlím a to se nemýlím, jsou jeho společnosti označovány nejen Českou Televizí, ale TV Prima jako šmejdi Energetiky. Tudíž Energie Pro tebe spadá do koncernu Zabloudil. I když se na JUSTICE.CZ tváří jako někdo jiný po důkladném rozklíčování z veřejně dostupných informací lze se dostat až k Zabloudilovi. Distanční způsob uzavírání smluv tady opravdu existuje, ale na energetiku není nastaven a to hned z několika důvodů. 1/ Zřejmě čerpáte z databáze, která obsahuje údaje, které již k dnešnímu dni jsou žalovatelné dle nařízení EU 2016/679.
   2/ Nemůžete mít písemný souhlas se změnou dodavatele i přes podání odporu současným dodavatelem na OTE a.s.
   Opět a to se nemýlím již Energetický Regulační Úřad zahájil a již ukončil s zdárným výsledkem správní řízení, právě na tento způsob uzavření smlouvy a dodavatelé dostaly dosti vysoké sankce v řádu 6 nul.
   Pokud se zde na tomto foru vyskytuje někdo, kdo byl takto podvodně uzavřen, doporučuji u ERU podat návrh na zahájení správního řízení u ERU s PETITEM zda-li smluvní vztah vznikl, nevznikl nebo přetrvává a zda-li byla řádně uzvřena smlouva. Nebo se můžete obrátit na právnické oddělení v odkazu http://www.energetickegestapo.cz
   Samozřejmě cena, kterou uvádíte 730,-Mwh je pěkná cena, tedy pokud neuděláte „AKČNÍ CENÍK“ což cena je platná jen na 1/2 roku a následně se zvýší na 965,-/Mwh.

  • #122150 Odpovědět

   Kateřina
   Host (Guest)

   Dobrý večer, naše záležitost jsem řešila následně osobně po telefonu s panem Kádkem … ochotný, vstřícný, rychlý. Naši záležitost vyřešil v náš prospěch. Pokud máte problém s lidmi na info lince, tak doporučuji jednat přímo s ním.

  • #122078 Odpovědět

   Patrik Marafko – Energie pro Tebe a.s.
   Host (Guest)

   Dobrý den všem, protože v této konverzaci zazněl název naší společnosti, rád bych se ze své pozice výkonného ředitele naší Energie pro Tebe a.s. vyjádřil ke zprávě pana „Mike“ a ostatním zákazníkům poradil i v dalších okolnostech.

   V první řadě – do výběrového řízení Fér energie s.r.o. jsme se jako dodavatel energií přihlásili primárně proto, že společnost garantuje svým zákazníkům úsporu. Tedy, že pokud zákazník nedostane od vítězného dodavatele nižší cenu, než se kterou se do výběrového řízení hlásil, může odstoupit bez jakékoliv sankce a to i po zákonné lhůtě 14 dnů, která je dle občanského zákoníku platná na všechny smlouvy. Pro zákazníky to tudíž znamená, že mohou buď načerpat úsporu, nebo poslat potvrzení o ceně nižší a přihláška je automaticky zrušena bez sankce. Pokud chtějí odstoupit na jiných základech po 14 dnech od uzavření, pak se jich bohužel týká deaktivační poplatek, který si však museli schválit v hovoru s obchodníkem dané společnosti. Zde ale upozorním, že jsme výběrové řízení vyhráli s cenou u plynu za 730,- Kč bez DPH, což je cena výhodnější zhruba pro 60% zákazníků na trhu, a proto doporučuji, zkontrolovat svojí stávající cenu na ročním vyúčtování u současného dodavatele.

   Moc jsem neporozuměl tomu, proč jasně stanovený zákon o distančním uzavírání smluv označujete jako mezeru v zákoně. Je to zákon platný už řadu let. A naopak jedno z pravidel, kterým nás vychovávali všechny už na základních školách je – neznalost zákona neomlouvá.

   V další řadě zmíním, že dle mých informací, měli a mají všichni pracovníci Fér energie s.r.o. podepsanou mlčenlivost týkající se předávání jakýchkoliv informací o společnosti. Tudíž aniž budu řešit, zda jsou další skutečnosti pravdivé či nikoliv, jasně mi z toho vyplývá, že buď tuto zprávu píše člověk, který si vymýšlí, nebo podstupuje riziko toho, že bude trestně stíhán – dle zákona. Protože jsem si ověřoval, zda ve společnosti Fér energie s.r.o. působil nějaký Mike, Michal, apd. – a zjistil jsem, že tomu tak není, je zřetelné, že je to cílené poškozování, přičemž skutečný „pisatel“ tohoto článku se dá v dnešní době snadno zjistit dle IP adresy a dalších kroků – toto jsem také již zadal našim specialistům.

   Panu „Mike“ doporučuji, nerozšiřovat další informace poškozující společnosti, které nemůžete doložit. Protože naopak my jsme si vědomi toho, že jsme se do výběrového řízení Fér energie nepřihlásili jediní a toto je také oficiálně doložitelné – na rozdíl od Vašich nepodložených tvrzení.

   V poslední řadě zmíním, že moc nevěřím tomu, že toto píše někdo, kdo sám ukončil spolupráci ve společností. Ze zkušeností vím, že takto se chovají spíše lidé, kteří jsou propuštěni pro svůj přístup k práci, případně ke klientům, nebo konkurenční společnosti. Pouze takoví lidé hledají cesty, jak někoho poškodit nepodloženým tvrzením.

   A abych uzavřel tuto zprávu nějak pozitivně. Jestliže máte kdokoliv jakýkoliv problém se společností Fér energie s.r.o., klidně mi napište své otázky na PatrikMarafko@EnergieproTebe.cz, já nechám kompletně Váš případ prověřit a následně Vás informuji. Pokud se ptáte proč – je to jednoduché. Záleží nám na dobrém jméně Energie pro Tebe, a proto je pro nás důležité, jak se k zákazníkům chovají i naši obchodní partneři.

   Těším se na Vaše zprávy a přeji krásný den.

  • #122057 Odpovědět

   Kateřina
   Host (Guest)

   Michal Branda, mohl by jste mě prosím informovat jak postupujete a jaké jsou výsledky na klimicova@seznam.cz

  • #122058 Odpovědět

   Kateřina
   Host (Guest)

   Pane Branda, mohl by jste mě o postupu a výsledcích informovat na klimicova@seznam.cz? Předem děkuji ….

  • #122069 Odpovědět

   Mike
   Host (Guest)

   Dobrý den, pan Kadek má nakredene databáze že společnost Bohemia Energie a mnoho dalších kde působil. Využívají mezeru v zákoně kdy smlouvy sjednávají distančním způsobem kdy stačí aby majitel odběrného místa dvakrát řekl ano a pokud do 14 dní neodstoupí podle občanského zákoníku je to platne uzavřena smlouva. Navíc Fér Energie nevypisuji žádné výběrové řízení ale naplňují svého dodavatele Energie pro tebe který to vždy jakoby vyhraje!!! Krátce jsem pracoval u této společnosti ale po zjištění veškerých okolností spolupráci ukončil tedy!!! Obchodníci v terénu se pro domluvení schůzky představují jako revizaci kteří se staví podepsat dodatek ke smlouvě ale podstrčí majiteli přihlášku do aukce a pokud s tím posléze člověk nesouhlasí nárokují deaktivační poplatek!!! Konec takovéto neseriózní firm!!!

  • #122051 Odpovědět

   Michal Branda
   Host (Guest)

   Dobrý den, se společností „Fér energie“ máme podobnou zkušenost jako paní Kateřina. Naší 81-letou babičku tato firma shodou okolností po smrti manžela formou telefonátu (zatím jsme ho neslyšeli) přemluvili k jaké-si přihlášce k aukci energií. Žádnou smlouvu zatím nepodepsala, ale již přišla faktura na „Deaktivační poplatek“ v hodnotě 10 000,- a to ještě nic neudělali. Panu Kádkovi se nelze dovolat. Aktuálně řešíme, jak postupovat dále. Děkuji za případné návrhy.

  • #122049 Odpovědět

   Kateřina
   Host (Guest)

   souhlasím s paní Královou, smlouva dorazila od výherního dodavatele po 14 denní lhůtě a to jsme se měli přihlásit do výběrového řízení telefonicky. Již několik dní čekám na „kopii monitorovaného hovoru“, abychom se ujistili zda pan Kádek nebo jeho zaměstnanec dostatečně vysvětlil co vlastně moje babička do telefonu odsouhlasila a co ne. Ona sama si není vědoma nějaké přihlášky do soutěže o nejlepšího dodavatele energii a už vůbec si není vědoma nějaké peněžité pokuty za nedodržení jejich stanovených podmínek!!!! Zůstali jsme u stávajícího dodavatele a čekáme na vyjádření, pokud dorazí pokuta budeme kontaktovat ERÚ, ČOI atd. takové „neFér“ jednání by nemělo nikomu projít!!!

  • #121927 Odpovědět

   Marie Burghardová
   Host (Guest)

   Odstupuji tímto od společnosti Ferenergie s.r. o. ve lhůtě do 14 dnů.Marie Burghardová B.Němcové 574 ,Slavonice 378 81

  • #121586 Odpovědět

   Tomáš Kádek
   Host (Guest)

   Dobrý den, paní Králová.
   Rád bych reagoval na vaši pomluvačnou zprávu, a dovolil bych si k tomu napsat pár vět
   1. Určitě nevidím nic špatného na tom že má člověk firmu v likvidaci jeliiož i velcí a hodně známy podnikatele mají též x firem v likvidaci, bohužel lidi jsou jaký jsou a myslím že pokuď neznáte celý příběh proč má dotyčný firmu v likvidaci a hazíte sem na stránku jen mýlné informace tak než bych něco takového zveřejnil určitě bych si nejprve ověřil fakta. Ano Fer Energie je aukční firma a jak vy píšete denně Vám volaji zákazníci kteří si stěžují že něco někde uzavřeli po telefonu apod, pokuď vím hodně spoločnosti na trhu funguje daleko hůře než vy tady popisujete nebudu jmenovat a poté lidé řeší daleko závažnější věci když jim na konci roku chodí doplatky v rámci nějaké slevy kterou měli dostat. Pokuď vím naše společnost je velice vstřícná a dokonce i já osobně řeším denně případy kdy nám volají zákazníci a chtějí naši službu dovysvětlit popřípadě i od přihlášky odstoupit doposud jsme nemeli ani jeden sebemenší problém vždy se rozumně domluvíme. Pokuď Vám něco leží na srdci a rád se s Vámi osobně rád potkám a můžeme si to vysvětlit tuhle situaci jak vy tady popisujete. Nemám jediný problém se s kýmkoliv osobně potkat a rád si takové věci vyjasnit. V případě odpovědi napistě na e-mail kadek@ferenergie.cz Děkuji a předem se tedy omlouvám těm lidem kteří jsou z našema službami velice spokojený a děkují nàm že se jim o odběrné místo staráme. S krásným pozdravem Tomáš Kádek.

  • #121045 Odpovědět

   Zuzana
   Host (Guest)

   Dobrý den, pracuji v jedné energ.společnosti a denně nám volají klienti že jim po telefonu volal nějaký pracovník a uzavřel po tel s nimi smlouvu. Vůbec nevím kde získali údaje EAN EIC a další. Klientům pak přícházejí smlouvy po 14denní výpovědní lhůtě.A tím pádem klienti nemohou spolupráci ukončit. Navíc si většina z nich nebyla vědoma že si si nimi něco sjednali. Navíc je Fér energie aukční společnost takže při ukončování hrozí sankce.
   Další věc je když se dívám na jednatele firmy Tomáše Kádka, který figuroval ve firmě která šla do likvidace. Jak si mohl sjednat stejné podnikání?
   Copak neexistuje nějaký úřad na kontrolu?
   Děkuji za odpověď Králová

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
Odpovědět na: Tomáš Kádek

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">