• Autor
  Příspěvky
 • #121586 Odpověď

  Tomáš Kádek

  Dobrý den, paní Králová.
  Rád bych reagoval na vaši pomluvačnou zprávu, a dovolil bych si k tomu napsat pár vět
  1. Určitě nevidím nic špatného na tom že má člověk firmu v likvidaci jeliiož i velcí a hodně známy podnikatele mají též x firem v likvidaci, bohužel lidi jsou jaký jsou a myslím že pokuď neznáte celý příběh proč má dotyčný firmu v likvidaci a hazíte sem na stránku jen mýlné informace tak než bych něco takového zveřejnil určitě bych si nejprve ověřil fakta. Ano Fer Energie je aukční firma a jak vy píšete denně Vám volaji zákazníci kteří si stěžují že něco někde uzavřeli po telefonu apod, pokuď vím hodně spoločnosti na trhu funguje daleko hůře než vy tady popisujete nebudu jmenovat a poté lidé řeší daleko závažnější věci když jim na konci roku chodí doplatky v rámci nějaké slevy kterou měli dostat. Pokuď vím naše společnost je velice vstřícná a dokonce i já osobně řeším denně případy kdy nám volají zákazníci a chtějí naši službu dovysvětlit popřípadě i od přihlášky odstoupit doposud jsme nemeli ani jeden sebemenší problém vždy se rozumně domluvíme. Pokuď Vám něco leží na srdci a rád se s Vámi osobně rád potkám a můžeme si to vysvětlit tuhle situaci jak vy tady popisujete. Nemám jediný problém se s kýmkoliv osobně potkat a rád si takové věci vyjasnit. V případě odpovědi napistě na e-mail kadek@ferenergie.cz Děkuji a předem se tedy omlouvám těm lidem kteří jsou z našema službami velice spokojený a děkují nàm že se jim o odběrné místo staráme. S krásným pozdravem Tomáš Kádek.

 • #121045 Odpověď

  Zuzana

  Dobrý den, pracuji v jedné energ.společnosti a denně nám volají klienti že jim po telefonu volal nějaký pracovník a uzavřel po tel s nimi smlouvu. Vůbec nevím kde získali údaje EAN EIC a další. Klientům pak přícházejí smlouvy po 14denní výpovědní lhůtě.A tím pádem klienti nemohou spolupráci ukončit. Navíc si většina z nich nebyla vědoma že si si nimi něco sjednali. Navíc je Fér energie aukční společnost takže při ukončování hrozí sankce.
  Další věc je když se dívám na jednatele firmy Tomáše Kádka, který figuroval ve firmě která šla do likvidace. Jak si mohl sjednat stejné podnikání?
  Copak neexistuje nějaký úřad na kontrolu?
  Děkuji za odpověď Králová

Odpovědět: Tomáš Kádek

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">