• Autor
  Příspěvky
  • #2156 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   nejsme dodavatelem elektřiny, zabýváme se nezávislým srovnáním nabídek dodavatelů. Stačí, když si v naší kalkulačce elektřiny zadáte region, kde bydlíte a vaši roční spotřebu elektřiny (najdete na poslední faktuře za elektřinu). Kalkulačka vám pak během několika vteřin vypočítá roční náklady u více než 20 dodavatelů elektřiny, jejichž nabídky si tak můžete přehledně porovnat a sám se rozhodnout, který z nich pro vás vychází nejvýhodněji. Kontakty na jednotlivé dodavatele pak naleznete v katalogu dodavatelů elektřiny a s vybraným dodavatelem se tak můžete domluvit na veškerých podrobnostech (například i jak dlouho bude trvat převod apod.).

  • #1322 Odpovědět

   David Straneva
   Host (Guest)

   Dobrý den, mám zájem přejít ze společnosti EON k Vaši společnosti. Můj tarif je d25d 3x25A. Jak dlouho trvá převod který zařídí vaše společnost a pokud je možno mi zavolat na tel. 732 321 415, nenašel jsem kontakt te. Děkuji za zavolání k dalším informacím Straneva.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Uzavření smlouvy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">