• Autor
  Příspěvky
 • #2156 Odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  nejsme dodavatelem elektřiny, zabýváme se nezávislým srovnáním nabídek dodavatelů. Stačí, když si v naší kalkulačce elektřiny zadáte region, kde bydlíte a vaši roční spotřebu elektřiny (najdete na poslední faktuře za elektřinu). Kalkulačka vám pak během několika vteřin vypočítá roční náklady u více než 20 dodavatelů elektřiny, jejichž nabídky si tak můžete přehledně porovnat a sám se rozhodnout, který z nich pro vás vychází nejvýhodněji. Kontakty na jednotlivé dodavatele pak naleznete v katalogu dodavatelů elektřiny a s vybraným dodavatelem se tak můžete domluvit na veškerých podrobnostech (například i jak dlouho bude trvat převod apod.).

 • #1322 Odpověď

  David Straneva

  Dobrý den, mám zájem přejít ze společnosti EON k Vaši společnosti. Můj tarif je d25d 3x25A. Jak dlouho trvá převod který zařídí vaše společnost a pokud je možno mi zavolat na tel. 732 321 415, nenašel jsem kontakt te. Děkuji za zavolání k dalším informacím Straneva.

Odpovědět: Uzavření smlouvy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">