• Autor
  Příspěvky
  • #21174 Odpovědět

   Vladimír Menšík
   Host (Guest)

   NEDOPORUČUJI !!!
   neodpovídají ani na telefon,ani na e-maily!
   Dluží mně přeplatek za plyn skoro 12 tisíc korun,splatnost 7.dubna 2015!
   Do dnešního dne 28.5.2015 ani peníze,ani odpověď.

  • #20866 Odpovědět

   Dan
   Host (Guest)

   Jsem u GE již přes dva roky a absolutní spokojenost. Jak s komunikací, tak i s finanční úsporou.

   • #21485 Odpovědět

    Marek
    Host (Guest)

    Taky jsem spokojen po všech stránkách, dobrý dodavatel.

  • #19224 Odpovědět

   Aneta
   Host (Guest)

   Kdyby jste vy všichni chytráci co tu píšete platili včas, popřípadě reagovali na upomínku, nic se neděje.
   Nikdy není chyba jen na dodavateli, ale hlavně na klientovi..proč by jste jinak asi měli nějaké nedoplatky !
   Tímto chci uzavřít, že já jsem s GE naprosto spokojena, jak servis, vždy se dá na lince domluvit když potřebuji někoho jiného, né jako u eonu že to zvedne pokaždé někdo jiný !
   Za mě 1* 🙂

  • #19172 Odpovědět

   Jaroslav P.
   Host (Guest)

   Pravda, poslední půlrok trochu nestíhali (asi příliš mnoho nových klientů) ale nechal jsem si zálohy jako u původních dodavatelů a součet přeplatků za loňský rok a tři odběrná místa dům a dvě provozovny cca 50 tis. jupiajej. Podomním lovcům se vysmívám z okna – k brance už ani nechodím.

  • #14982 Odpovědět

   Franta
   Host (Guest)

   Čtu a nestačím se divit. Jsem u GE skoro rok a nemám ŽÁDNÉ problémy. Stačí pravidelně a včas zaplatit na poště SIPO a číst poštu a zaplatit případný nedoplatek. Na poslední faktuře jsem ušetřil oproti RWE skoro 10.000,- Tak co bych chtěl víc. Navíc na příští rok drží cenu a nezdražují jako jinde. A žádné skryté poplatky. Jsem spokojen.

  • #12609 Odpovědět

   Jaroslav
   Host (Guest)

   NEDOPORUČUJI. Jsou s nimi jen problémy. Jsem VPA Amway a uvítal jsem jejich uvedení na trh s nadšením. Nechal jsem převést i byt svého otce, který si zakládá na tom, že vše platí včas. Minulý rok mu nepřišla faktura za plyn, ale rovnou upomínka. Stejně jako Mirkovi nezažádali o zálohu elektřiny do únorové a březnové SIPO a poslali další upomínku (zatím částky za upomínky po domluvě stornovali). Dnes otevírám poštu a další upomínka za neuhrazení plynu (bez předchozí faktury), kde poplatek za odeslání upomínky několikanásobně převyšuje dlužnou částku. Prý mi do pěti dnů dají vědět, jestli je pokuta oprávněná. Další problém nastal při volání ze Slovenska, kde jsem byl 2 měsíce. Potvrdili mi, že neexistuje způsob, jak se na jejich zákaznickou linku dovolat za zahraničí a na kontaktní formulář nereagují. Na Slovensku jsem si musel zřídit VOIP s českým číslem. Otec je starší člověk, který řeší vše osobně na pobočkách a jsem přesvědčen, že kdyby se se mnou něco stalo, tak ho odstřihnou od energií a udělají z něho neplatiče. Ať tato reklamacwe dopadne jakkoliv, vracíme se se všemi třemi domácnostmi k majoritním dodavatelům, se kterými jsme měli několik generací výborné zkušenosti bez jediného problému. Je to jako s ostatními komoditami. Za lepší služby si hold připlatíme.

  • #11330 Odpovědět

   Evina
   Host (Guest)

   Dobrý den,Po přečtení všech článků…jsem u jiných společností, a chci jít také jinam..dělám si kalkulace u firem pokaždé mi nabídka vyhodnotí nejlépe někoho jiného..uspora blala…hodně společností neznám a nefungují na trhu dlouho jasný chytáky když se začíná jsou nej, časem to jde všechno do háje .
   MÁM HRŮZU Z TOHO ŽE UZAVŘU SMLOUVU A VLASTNĚ K NIČEMU NEDOJDE, A VŠE SI BUDU MUSET EXTRA KONTROLOVAT A TY POPLATKY …MÍSTO ABY SI VÁŽILI NOVÝCH I STÁVAJÍCÍCH ZÁKAZNIKŮ.

  • #10731 Odpovědět

   Miloslav
   Host (Guest)

   Můj problém začal v únotu, kby bylo vyúčtováni elektriky. Bohužel si nedali požadavek a tím pádem ode mě neodešla platba (využívám SIPO). Chyba na straně Global Energy!!!!

   V březnu mi byla doručena upomínka za nezaplacení…Lepší by bylo žádost o dodatečnou platbu.
   Po domluvě se zákaznickou linkou, kde jsme to řešili cca 20 minut, cestě na poštu, a dalším ověřování jsem provedl dodatečnou platbu. Za svoje peníze, přesto že si platím SIPO.

   A co se nestalo. Dnes mi přišla znovu upomínka na tuto platbu, kterou mají již měsíc na účtě. Ověřeno na zákaznické lince. Pro mě to opět znamenalo jít na znovu na poštu, vystát si frontu a tím ztrátu času. Opět jako v březnu.

   Na mnou poslavý dotaz nikdo nereaguje.

   A navíc tlachy o nejlevnějším dodavateli jsou už mimo. Není co řešit jde se o dům dál.

  • #9982 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Dobrý večer,
   jsem jejich zákazníkem cca 2 roky, dnes mi s nimi došla trpělivost, na emaily nereagují, samoobsluha nezabezpečená (používají http protokol, proboha, kde to jsme). Jejich webové stránky v tuto chvíli vůbec nefungují a co tomu všemu nasadilo korunu je jejich propojení s Amway, brrr, úplně mi naskočila husina. Dávám jim okamžitě výpověď (přecházím jinam) a jsem velmi zvědavý, jak to bude probíhat. Této společnosti se vyhněte oboukem, jo a rozhodně nepatří mezi levné, to už dávno ne.

  • #9620 Odpovědět

   Vladimír
   Host (Guest)

   Navíc pokud u kontantního formuláře mají zveřejněno, že zareagují do druhého pracovního dne, a neodpověděli, ani jinak nezareagovali na žádný z mých dotazů, cosi značně negativního to o dané společnosti vypovídá.

  • #9619 Odpovědět

   Vladimír
   Host (Guest)

   Jde o to, že pokud je připojení nezabezpečené, pak si můžou uživatelé své přihlašovací údaje sebelíp uchovat, a nikomu je nedávat, a není jim to nic platné, protože kdokoli trochu schopnější je schopen tyto data na síti odchytit.

   Navíc nejde jen o jméno a heslo, ale o vlastní zaregistrování, kde se vyžaduje odeslat údajů celkem dost, viz zde http://logon.globalenergy.cz/IsuWeb/RegistrShort/Identification.aspx

   Pokud je Vám Vaše bezpečnost buřt, a považujete to za prkotinu, tak je to Váš problém. Ale dodavatele energie a jeho firemní zákazníky by měla bezpečnost secakra zajímat.

  • #9601 Odpovědět

   Míra
   Host (Guest)

   Pane Vladimíre,

   Myslím si že řešíte zbytečnosti..
   Doporučuji uchovat si vaše přihlašovácí údaje a nikomu je nedávat,poté máte jistotu že se nikdo nedostane popřípadě na váš účet.

   Většina lidí ani neví nebo-li nezná nebo nechce se zabývat takovými záležitostmi.Osobně bych si s tím nedělal žádné starosti.Nic hrozného se stát nemůže kdyby se tam někdo dostal

  • #9583 Odpovědět

   Vladimír
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   já k nim také přešel. Jsem u nich první rok, takže zatím nemohu hodnotit, jak velké cenové úspory dosáhnu. Každopádně mám s nimi jiný problém.

   Považuji v dnešní době za standart, že se na stránkách dodavatele může člověk zaregistrovat do virtuální kanceláře, kde může sledovat stav svých závazků. Podobnou službu nabízí i stránky Global Energy. Ovšem, NEZABEZPEČENOU včetně samotné registrace.

   Podával jsem přes jejich kontaktní formulář již 2x dotaz, jak lze přistupovat do virtuální kanceláře zabezpečeně. Ačkoli zde inzerují reakci do druhého dne, ani jednou mi neodepsali.

   Podle všeho to vypadá, že zabezpečené připojení neumožňují. Proboha, v dnešní době technicky jednoduchá záležitost. Při představě že se k nim jejich zákazníci připojují nezabezpečeně, a posílají tak přes síť svá data komukoli čitelná, mě běhá mráz po zádech.

   Působí to na mě natolik NEPROFESIONÁLNĚ, že od nich v nejbližším možném termínu zase odejdu. Konkurence je dneska dost!!!

  • #9558 Odpovědět

   Míra
   Host (Guest)
  • #9557 Odpovědět

   Míra
   Host (Guest)

   Dobrý den,pokud máte zájem zájem můžete mi napsat na email a pomůžu Vám najít levnějšího dodavatele.

  • #9445 Odpovědět

   Jiřina Černá
   Host (Guest)

   Dobrý den, nyní jsem s odběrem plynu u Čezu a chtěla bych přejít k někomu levnějšímu. Nejlépe vychází právě GE. Tak nevím. Jak mám poznat dobrou firmu a zárověň ušetřit. U stávající platím už přes 50 tisíc za rok.

  • #9331 Odpovědět

   Tomáš
   Host (Guest)

   Na základě toho, jak se mnou řešii problematické situace DOPORUČUJI.

   Jsem u GE, na třech adresách od lidí z naší rodiny vždy plyn i elektřinu. Takže 6 smluv.

   Hodně mi pomohli s převodem k nim (to se sice snaží každý, ale já si velmi cením pomoci s nestandardními věcmi. Díky).

   Když jsem špatně zadal variabilní symbol platby, tak mi přišla SMSka s informací o nezaplacení a byl jsem schopný si mojí chybu s nimi vysvětlit a spárovali mi to. A jak to má jiný dodavatel – upozorní vás a nebo vám pak naúčtuje penále??

   V jednom vyúčtování mi nám 2 zaplacené zálohy šoupli do následujícího roku a výsledkem byl nedoplatek. Samozřejmě o nic bych nepříšel, za rok se to vrátí, ale je to hodně nešikovné.

   Každá firma dělá kixy, dělám je i já. Ale když ho udělali oni, tak stačilo zavolat a vše jsem byl schopný vždy bez problémů domluvit. Mají dobrý seriózní přístup. Firmu poznáš, až když se objeví problém. A já měl tyhle dva. První vyřešili na jedničku, druhý na trojku, ale zase to druhé byla prkotina.)

   Na základě toho, jak se mnou řešii problematické situace DOPORUČUJI.

  • #8757 Odpovědět

   Franta
   Host (Guest)

   Je-li to možné, prosím pana IVO aby se mi ozval na můj email. Mám spotřebu 21,633 MWh plynu. Jsem u RWE/JME – Brno. Děkuji Franta – email: fecko@centrum.cz

  • #8614 Odpovědět

   Jirka
   Host (Guest)

   Je-li to možné, prosím pana IVO aby se mi ozval na můj email. Mám spotřebu 24,759 MWh plynu. Potřeboval bych se zeptat na jednu dílčí položku účtování. Děkuji Jirka – email: cb.cz@centrum.cz

  • #7454 Odpovědět

   Uher Jan
   Host (Guest)

   Rád bych využil nabídky pana IVO a chtěl bych se poradit. Pokud to jde pane IVO, ozvěte se mi na můj email: uherj@centrum.cz

  • #3915 Odpovědět

   Jiřina
   Host (Guest)

    Ke Global Energy jsem přešla v srpnu 2012 a k 31.10.2012 jsem ukončila smlouvu s tím, že se stěhujeme a majitel bytu, kam přecházím si přeje mít elektřinu i plyn u ČEZu. Dohodli jsme se na ukončení a pak začal kolotoč. 

   5.11.2012 jsem posílala všechny doklady k ukončení i s protokole, kde byly napsané konečné stavy jak elektřiny tak plynu. Několikrát si to vyžádali znovu, jak ode mě tak od bývalé majitelky a přesto, že tam mají veškeré doklady několikrát, nejsou schopni vystavit řádné konečné vyútování ani za uplynulých  8 měsíců.

   A teď si úsudek udělejte sami.

   • #11546 Odpovědět

    Martin K. a Simona H.
    Host (Guest)

    Ano, bohužel máme stejnou zkušenost a Global Energy bychom nedoporučili ani nepříteli. Když pominu fakt, že nám přišla upomínka za nedoplatek v řádech korun a hned si k tomu připočetli asi 250Kč. Jako by neměli tel.číslo nebo email aby nás upozornili, že jsme udělali chybu v příkazu a odeslali o pár korun méně. Dobře, naše chyba. Ovšem opravdový problém nastal, když jsme se stěhovali z odběrového místa a ode dne 30.11.2013 již nevyužívali jejich služeb. Od té doby z nich nemůžeme dostat vyúčtování ke dni, kdy jsme byt fakticky opustili (samozřejmě jsme jim zaslali kopii předávacího protokolu a měli kontakt na majitele bytu i nového nájemce). Nyní začneme problém nejspíše řešit přes ČOI, protože jsme před více jak měsícem poslali reklamaci na vyúčtování a stále jsme neobdrželi žádnou reakci, na což mají dle zákona 30 dní. Je červen, více než půl roku s nimi nemáme nic společného, ale pořád se jich nemůžeme zbavit a obáváme se, že svých zhruba 6000Kč za přeplatky (až do února po nás chtěli zálohy, v případě nezaplacení, jak jinak- vyhrožovali exekucí) už neuvidíme. Takže za nás jedno velké NEEE!

  • #3841 Odpovědět

   Petr
   Host (Guest)

   Dobrý den všem, tato firma je nejlevnější pouze ve slibech. Oproti Eonu jsem měl ušetřit 600 kč na elektřině a 1800 na plynu. Obě komodity mám u globalu dva roky a při srovnání s maminou, která u Eonu zůstala je vždy dražšší. Navíc během půl roku mi zvedli zálohy za plyn o 1000 kč (10/2012 zvýšena z 2 300 kč na 2 900 kč a teď v květnu 2013 na 3 300 kč) – spotřeba odebraného plynu za 10 let dozadu je pořád stejná. Udělají odečet  den před připsání zálohové platby dostanete se do mínusu, naúčtují vám nedoplatek (samozřejmě bez již připsané platby) a zvednou zálohu. Pokud voláte na jejich linku tak se připravte na pěknou platbu za telefon – cca 20 minut hovoru se spojovatelkami (neustále přepojování či vyčkávání) mě vyšel přes 200 kč, pokud napíšete meil (psal jsem přímo vedoucímu p. Kupkovi) tak pan ředitel se neobtěžuje ani odepsat či pověřit někoho kdo by se dannou věcí zabíval…… Z mé strany přechod k této firmě bylo dost špatné rozhodnutí a doufám že se mi podaří brzo odejít. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají – to prostě na můj případ platí. Takže za mě obrovské NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.

   • #4028 Odpovědět

    Martin
    Host (Guest)

    Volání na GE je free… by the way…

    • #15519 Odpovědět

     Milan
     Host (Guest)

     Můžeš mě prosim napsat to tel. číslo zadarmo ? Dík

    • #4050 Odpovědět

     REMET
     Host (Guest)

     Volani na linky 841xxxxx neni zdarma a neni ani za beznou sazbu.

   • #3846 Odpovědět

    Nebáznivý Jiří
    Host (Guest)

    Vážení,

    co se také může stát. Včera byla u mne dvojice, která tvrdila, že dělá průzkum cen plynu a el.energie. Měl jsem dobrou náladu, tak jsem jim předložil vyúčtování planu a el.energie za rok 2012. Vše si naskenovali a vyplňovali při tom nějaký dotazník. To ale nebyl dotazník. Když jsem byl požádán o podpis tohoto jakoby dotazníku, tak jsem si  ale všiml, že začíná kolonkou IV. Zákazník sjednává s Poskytrovatelem a při dotazu, co to má znamenat, tak začali mlžit, že to nic neznamená. Tak jsem to otočil na první strnu a tam byl nápis SMLOUVA o poskytování služeb. Tak jedná firma COMFORT ENERGY.

    Když jsem se ptal, co to má znamenat, tak říkali, ža až můj dodavatel zkrachuje, že chtějí být oni novým dodavatelem. Tak jsem jim vynadal a žádal jsem .aby to stornovali. Tak celou smlouvu na první straně přeškrtl a do kolonky Poznámka napsal STORNO ZˇAKAZNÍKA. Volal jsem ihned na infor. centrum a tam řekli, že mám poslat odstoupení od smlouvy. Tak takto to chodí. Pochopitelně že čekám na slíbený telefonát, kterým prý mám potvrdit ten jejich podvod. Je to doopravdy zralé na právníka. Pak jsem pochopil, že mé chování bylo zcela špatné. Měl jsem je hned vyhodit a ne je litovat, že se nějak musí živit a pořád doufám že firma, pro kterou dělají tyto podvody jim ten, pro mne dotazník, ZAPLATI a mne podvedeného nechají na pokoji.

    • #3891 Odpovědět

     Ivo
     Host (Guest)

     Vážený pane Jiří,

     až k Vám příště přijdou takový „prodejci“ (pokud jim otevřete), tak si je nejdříve „prolustrujte“. Odkud jsou, koho zastupují, jaké mají pravomoce. Většina takových „prodejců“ nezastupují firmu kterou Vám nabízejíVětšinou jsou to zástupci zprostředkovatelských firem, kteří nemají žádné zkušenosti a znalosti. Naučili jich pouze to, že mají nabízet slevu 10% !? Důkaz ale nepředloží žádnou argumentací!!  Nedozvíte se kolik stojí 1MWh, kolik budete plati stálý měsíční plat a pod.

     Na trhu přesto fungují kvalitní firmy, které Vám nabídnou produkt od více dodavatelů (+ přehled cen), dále servis, technickou pomoc a pod. Nikdo Vám nemůže tvrdit, že ten a ten dodavatel je nejlevněší, když o Vašem dodavateli a spotřebě nic neví.

     Troufám si tvrdit, že podomních prodejců bude rychle ubívat, protože převod klienta k jinému dodavateli se stává stále více odbornější záležitosti. Statistiky OTE (operátor trhu s energií) tomu nasvědčují.

     Jsem energetický poradce a mám dvouleté zkušenosti a praxi v této oblasti. Můžu poradit a případně poslat přehled úspor pro konkrétní spotřebu a oblast od cca 15 dodavatelů, včetně cen za 1MWh a dalších plateb. Učíme klienty, jak se vyznat ve faktuře jak u plynu tak u elektriky. Např. které položky můžu ovlivnit a které ne. Mnoho klientů podepsalo různé dodatky smluv a ani si neuvědomili, že podepsali smlouvy třeba na 2 roky. Těmto klientům radíme jak a kdy mohou od těchto smluv odstoupit bez sankce. Náš servis má klient zcela zdarma.

     Pracujte s odborníky  

     • #10469 Odpovědět

      Harry
      Host (Guest)

      A z čeho žijete, když jsou vaše služby zdarma

    • #3890 Odpovědět

     Ivo
     Host (Guest)

     Vážený pane Jiří,

     až k Vám příště přijdou takový „prodejci“ (pokud jim otevřete), tak si je nejdříve „prolustrujte“. Odkud jsou, koho zastupují, jaké mají pravomoce. Většina takových „prodejců“ nezastupují firmu kterou Vám nabízejíVětšinou jsou to zástupci zprostředkovatelských firem, kteří nemají žádné zkušenosti a znalosti. Naučili jich pouze to, že mají nabízet slevu 10% !? Důkaz ale nepředloží žádnou argumentací!!  Nedozvíte se kolik stojí 1MWh, kolik budete plati stálý měsíční plat a pod.

     Na trhu přesto fungují kvalitní firmy, které Vám nabídnou produkt od více dodavatelů (+ přehled cen), dále servis, technickou pomoc a pod. Nikdo Vám nemůže tvrdit, že ten a ten dodavatel je nejlevněší, když o Vašem dodavateli a spotřebě nic neví.

     Troufám si tvrdit, že podomních prodejců bude rychle ubívat, protože převod klienta k jinému dodavateli se stává stále více odbornější záležitosti. Statistiky OTE (operátor trhu s energií) tomu nasvědčují.

     Jsem energetický poradce a mám dvouleté zkušenosti a praxi v této oblasti. Můžu poradit a případně poslat přehled úspor pro konkrétní spotřebu a oblast od cca 15 dodavatelů, včetně cen za 1MWh a dalších plateb. Učíme klienty, jak se vyznat ve faktuře jak u plynu tak u elektriky. Např. které položky můžu ovlivnit a které ne. Mnoho klientů podepsalo různé dodatky smluv a ani si neuvědomili, že podepsali smlouvy třeba na 2 roky. Těmto klientům radíme jak a kdy mohou od těchto smluv odstoupit bez sankce. Náš servis má klient zcela zdarma.

     Pracujte s odborníky  

    • #3848 Odpovědět

     Jajina
     Host (Guest)

     Dobrý den pane Jiří,

     to co jste zde popsal je standartní technika těchto podomních prodejců speciálně této společnosti a i společnosti Bohemia Energy, která má stejného majitele. Ve Vašem případě bych neváhala a napsala písemnou formou odstoupení od smlouvy a plné moci podle paragrafu 57. Udělejte takto co nejdříve, nejsem si jista jestli mají 15 nebo 30 dní na storno smlouvy od data podpisu počínaje. Od nich co nemáte potvrzeno písemně, to neplatí…takže pokud chcete mít jistotu, učiňte tak co nejdříve, veškerou korespondenci uznávají až v den, kdy ji přeberou. Pro jistotu bych být Vámi pár dní zatelefonovala na jejich infolinku, zda již dopis obdrželi. Držím pěsti.

     • #3849 Odpovědět

      Srix
      Host (Guest)

      V případě nevyžádané návštěvy a sepsání Smlouvy s podomním obchodníkem je termín odstoupení od Smlouvy do 5 dnů před započetím dodávky.

  • #3491 Odpovědět

   crown
   Host (Guest)

   U dodavatele energií je důležité sledovat 3 paramtery:

   – cena,

   – serióznost,

   – kvalita servisu.

   Mám bohaté zkušenosti s desítkami převodů ke Global Energy a troufnu si říct, že dodavatele s lepším poměrem těchto 3 parametrů v ČR nenajdete.

   Nyní je GE navíc nejlevněším ze všech 30 dodavatelů zemního plynu (Jižní Morava, do 63 MWh), takže nelze než doporučit.

   • #3821 Odpovědět

    Jajina
    Host (Guest)

    Dovoluji si velmi nesouhlasit…jsou i jiné společnosti a o dost levnější a jsou seriózní jak přístupem k zákazníkovi, tak cenou i kvalitou servisu…

    • #3944 Odpovědět

     Oli
     Host (Guest)

     Také bych  chtěla vědět, jaké společnosti to jsou. Jsem stále u RWE a ráda   bych přešla někam jinam, vůbec se v tom nevyznám.Děkuji

    • #3839 Odpovědět

     Jirka
     Host (Guest)

     Můžu prosím vědět jaké to jsou společnosti? Mám Bohémku a chci přestoupit k nějakému levnému,ale hlavně serioznímu dodavateli 😉

   • #3632 Odpovědět

    Miroslav Urbánek
    Host (Guest)

    Servis mají vynikající!!! Aniž bych dostal fakturu (to doporučeně neposílají), poslali mi (doporučeně) upomínku na dlužnou 1,- Kč (tolik prý bylo na té nedoručené faktuře) s poplatkem za vystavení upomínky 216,- Kč a výhrůžkou na 2.400 Kč za přerušení a obnovení dodávky. Opravdu, o servis nemějte obavy, ten funguje skvěle! Nelze než doporučit.

  • #3058 Odpovědět

   Jana Š.
   Host (Guest)

   Já mám s Global Energy bezva zkušenost, od srpna mám s nimi elektřinu. Doporučila jsem i zbytku rodiny, protože vycházejí o dost levněji. Stará se o nás jen jeden operátor, takže supr přístup, nemusím požadavky vysvětlovat stále někomu cizímu. Napíšu email a je hotovo 🙂

   • #3421 Odpovědět

    Svobodová
    Host (Guest)

    Dobrý den byl by jste tak hodný a poslal mě kontakt na Vašeho operátora

    Děkuji Svobodová

    • #3436 Odpovědět

     Josef
     Host (Guest)

     Dobrý den, také mám výborné zkušenosti s jedním operátorem, pokud máte stále zájem rád Vám jeho kontakt pošlu. Dejte mi zprávu na email choze1959@seznam.cz

     • #3437 Odpovědět

      Srix
      Host (Guest)

      Jak tu čtu o vynikající ceně, tak se nestačím divit. S cenou plynu 1005 kč/MWh (bez DPH+95 mesíčně) patří do dražší čtvrtiny dodavatelů…. ale z toho co je tu psáno, tak to vypadá že jsou pomalu nejlevnější. :))))))))))))))))))))))

      • #3819 Odpovědět

       Jajina
       Host (Guest)

       Souhlasím se Srixem…cena za MWh je pěkně drahá, když porovnám nabídky konkurence, tak jsou u nejlevnějších dodavatelů dražší skoro o 200,-Kč za MWh bez DPH…což je teda dle mého v odběru topím celkem palba…

      • #3590 Odpovědět

       Švéda
       Host (Guest)

       může prosím Srix sdělit levnější dodavatele, Děkuji

       • #3820 Odpovědět

        Jajina
        Host (Guest)

        Jestli chcete vědět více o nabídkách levnějších dodavatelů pane Švéde, napište mi na mail: jaroslava.g@seznam.cz, ráda Vám vysvětlím aktuální nabídky společností…

       • #3591 Odpovědět

        A
        Host (Guest)

        Dobrý den v případě, že budete porovnávat jejich ceník Standard, na distribučním uzemí Včp. Tak těch levnějších dodavatelů je poměrně dost.

        Sama si to můžete porovnat. Třeba na kalkulátoru, na fóru Energie Jenda

      • #3469 Odpovědět

       Monča
       Host (Guest)

        S Global Energy mám taky jen samé dobré zkušenosti. Mohu jen doporučit. Spočítat úsporu si můžete na jejich kalkulačce – http://www.globalenergy.cz/cz/domacnosti/plyn/kalkulacka . Mají levný plyn, levnou elektřinu a super přístup!

       • #3947 Odpovědět

        Džek
        Host (Guest)

        Bodejď by si to každý nemyslel jak jsou levní, když mají jinou cenu v kalkulačce a jinou potom v ceníku!

        (samozřejmě za předpokladu stejné sazby, regionu a typu odběratele)

  • #2970 Odpovědět

   S. Novak
   Host (Guest)

   Zkušenosti velmi špatné. Od dubna jsem s nimi řešil přechod k nim a nyní v září jsem se dozvěděl (díky urgenci), že se převod neuskutečnil. Prý mi v červnu psali sms a tím to skončilo. Rozhodně nelze tuto společnost doporučit. Velmi neseriozní a neprofesionální přístup.

   • #3332 Odpovědět

    milan
    Host (Guest)

    Mám podobnou zkušenost 🙁

    • #9102 Odpovědět

     pavel
     Host (Guest)

     v říjnu se mnou sepsali smlouvu o přechodu, v prosinci na můj
     telefonní dotaz potvrdili, že od ledna jsem jejich zákazníkem, a v lednu na můj opětovný dotaz mi sdělili, že přechod by zamítnutý. Na otázku proč mě neinformovali jsem se dozvěděl že se o informace o stavu převodu mám povinnost starat sám.

  • #2969 Odpovědět

   Jiří
   Host (Guest)

   Pokud se týká cen, zkušenosti dobré.

   Mám výhrady k poskytovaným informacím a chování operátorek na lince 841111841.Od PRE jsem sdělení,  jaké mám účtovat měsíční sazby ve VT a NT + stálý měsíční plat, tzn kompletní ze souhrnu všech položek  obdržel během 3 minut, u GE  jsem dostal od 2 operátorek naprosto rozdílné údaje (VT 2,14, další VT 8,10, stálý měsíční plat 50,-).Když jsem projevil pochybnosti, jedna mi rovnou položila telefon, druhá slíbila, že mne přepojí na účtařku- nepřepojila.

   Přitom z ceníku Global je jasné, že k stálému poplatku v kolonce obchod 50,- je nutné přičíst měsíční poplatek podle hodnoty jističe (u nás 98,-) Podle faktury jsem si pracně spočítal VT 3,58 NT 1,41 bez DPH, snad to mám dobře.

   Prosím, udělejte školení a rozšiřte tak službu zákazníkům.

  • #2906 Odpovědět

   Leos
   Host (Guest)

   vynikajici zkusenost  leos

  • #2310 Odpovědět

   Libor
   Host (Guest)

   Jsme od června 2011 spokojenými zákazníky u GE.Navíc pro tento rok společnost udržela ceny z lonského  roku, takže se dotáváme proti ostatním dodavatelům na absolutně bezkonkurenční ceny. U plynu až o 20%!

   • #2532 Odpovědět

    Osi
    Host (Guest)

    Ahojky.

    Již měsíce jsem velmi spokojeným odběratelem energií od Global energy. Nejen cenou je to zajímavý dodavatel. Přidanou hodnotou se jejich servis, ochota a podpora nezávislého podnikání. Mohu jen doporučit.

  • #2126 Odpovědět

   Jan
   Host (Guest)

    Dobrý den, pracuji na živ. list jako nezávislý energetický analytik v jihomoravském kraji už od roku 2008. Díky tomu jsem získal informace a zkušenosti jak s energetickým trhem samotným, tak i s dodavateli kteří na našem trhu operují. Pokud by chtěl někdo poradit či pomoci s přechodem k jinému dodavateli, nebo odstoupením od svého stávajícího dodavatele. Muže se na mě obrátit na e-mailovou adresu: energyinform@seznam.cz Mam přehled o více než 10ti dodavatelech na Českém trhu, zkušenosti s nimi a rady na co si dát u kterého dodavatele pozor. Ne každý je zrovna seriozní a má tzv. ,,košér´´ podmínky. Mohu poradit jak s en. legislativou (jak to u nás chodí), tak i s kompletní administrativou u kteréhokoliv dodavatele, zařídit smlouvy, výpovědi, či odstoupení na nesouhlas s cenou) vypracovat kompletní analýzu jak u domácností tak firem a subjektů. Maloodběru, středoodběru nebo velkoodběru. Vyjednat individualní cenu s podmínkami které si poručí sám klient a to u obou komodit. Mohu poskytnout i zkušenosti s optimalizací sazeb i jističů. Konzultace o různých technologiích. Je mnoho způsobů jak lze šetřit na energiích. V případě potřeby mohu doporučit i servisní služby. 

   <span style="font-size:9.0pt;
   font-family:"Arial","sans-serif"“>Cena za služby je individuální, to zaleží oč se konkrétně jedná. <o:p></o:p>

   <span style="font-size:9.0pt;
   font-family:"Arial","sans-serif"“>Bližší informace o poradenství rád poskytnu na již zmiňovaném e-mailu: energyinform@seznam.cz<o:p></o:p>

   <span style="font-size:9.0pt;
   font-family:"Arial","sans-serif"“>Přeji všem pěkný den a dobrou volbu svého nového dodavatele.<o:p></o:p>

  • #1880 Odpovědět

   Tadeáš
   Host (Guest)

    Zdravím, společnost Global Energy spolupracuje s VPA (vlastník podnikání Amway), kde pokud některý VPA zajistí pro někoho odběr elektřiny/plynu, tak mu za to plynou Amway body, takže pokud se Vám zdají ceny zajímavé, najděte některého „Amwayáka“, a ten Vám pomůže vše zařídit. (třeba i já =). )

  • #1874 Odpovědět

   AA
   Host (Guest)

   Dobrý den. Nevím, jestli bude mít někdo hodnotitelskou osobní zkušenost, protože firma má licence od září 2010 a v současnosti něco málo přes sto uživatelů.

   hezký zbytek dne – Andr

   analyza@centrum.cz                                    http://www.analyza-energie.cz

   • #2578 Odpovědět

    Kateřina
    Host (Guest)

    Jsem jejich zákazníkem již přes rok, mají velmi seriózní jednání, zajímavé ceny, jsem s nimi naprosto spokojená. Mohu doporučit.

   • #2057 Odpovědět

    kori
    Host (Guest)

    Dobrý den reaguji na pana Andra a zejména na to, že společnost  Global Energy využívá Amway systém jak tady uváděl Tadeáš. Já jsem taky Amwayák a vím s jistotou, že tato společnost vyřizuje měsičně cca 700 až 800 výpovědí a nejen pro zákazníky Amway a tento počet ještě spíše narůstá. Tím tatdy nechci nikoho kritizovat, ale informace, že tato společnost má jen 100 zákazníků není zcela přesná. Kdyby byly nějaké dotazy tak je rád zodpovím. Hezký den

    • #2116 Odpovědět

     Me
     Host (Guest)

     On pan Andr uváděl zřejmě počty smluv, které v době psaní jeho příspěvku byly již převedeny – vzhledem k výpovědním lhůtám dodavatelů a vzhledem k tomu, že v době psaní příspěvku pana Andra byli na trhu cca 1/2 roku, nebylo dost dobře možné, aby Global Energy měla mnoho klientů.

     Ale počet utěšeně narůstá. 🙂

     Jinak, zkušenosti velmi pozitivní. Hóóódně dobré ceny u plynu, žádné chytáky nebo skryté poplatky, nechají smlouvy v klidu prostudovat, odpoví na otázky, nemusíte uzavírat smlouvy na 2 roky, můžete si v klidu uzavřít smlouvu na dobu neurčitou. Kdyby od nich někdo chtěl odejít (jakože by vzhledem k velmi dobrým cenám musel být cvok), tak má u smlouvy na dobu neurčitou pouze 2-měsíční výpovědní lhůtu (ne jako u ostatních dodavatelů 3-měsíční až x-let). Prostě férový přístup. Držím jim palce.

     • #2121 Odpovědět

      George
      Host (Guest)

      Mohu potvrdit, super přístup, bezva ceny a hlavně žádný ty skrytý poplatky jako mají některé jiné společnosti (jsme nejlevnější než dominantní dodavatel, ale musíte si zaplatit za to, že Vám budeme dávat slevu 🙂 ). Mám od nich plyn a elektřinu. Jen na plynu teď oproti novým cenán od RWE, která slíbila, že do konce roku 2011 zdražovat nebude a už zdražuje podruhé (o 11 %), je úspora cca 10 tisíc/rok.

  • #1241 Odpovědět

   Roman
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   četl jsem o tomto dodavateli elektřiny a zemního plynu, tak jsem se díval na tyto stránky, že má i zajímavé ceny. Rád bych ale věděl, jaká je s nimi spolupráce. Pokud máte někdo s Global Energy – především s odběrem jejich zemního plynu – osobní zkušenost, budu rád, když napíšete. Mnohokrát díky!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 31 vláken odpovědí
Odpovědět na: Zkušenost s Global Energy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">