• Autor
  Příspěvky
 • #122632 odpověď

  Lucie

  A prodloužení nemají 4 roky, ale pouze rok. 4 roky máte milá dámo ve smlouvě s Enwox.

 • #122631 odpověď

  Lucie

  Nechápu, jak tu může někdo pomluvit Elimon, že má nesmyslné podmínky. 230 dni určitě výpovědní lhůtu nemá. 45 dni pouze. Ale to musíte mít uzavřenou smlouvu od Elimonu a ne Enwox. Např.paní JANA výše. Solidní dodavatel za to nemůže, že koupil zkrachovalého dodavatele Enwox. Co máte sjednané ve smlouvě s Enwox musí Elimon dodržet. POMLOUVEJTE ENWOX. NE ELIMON. já jsem hrozně spokojená. Udělali mi kalkulaci s porovnáním cen jiného dodavatele a hned mi řekli, kolik uspořím. Je to malý dodavatel, ale zákazníka neberou jako čárku a mají opravdu skvělý přístup. Jsem ráda, že u nich jsem.

 • #122605 odpověď

  Jana

  Byla jsem spokojená u Elimonu do té doby, než jsem jim dala požadavek na přechod k jinému dodavateli. Mimo jiné jsem k nim nechtěla, ale byla jsem donucena k odběru po zkrachovalé firmě Enwox. Vše bez jakéhokoliv smlouvy a mého podpisu. Elimon má nesmyslné podmínky ukončení smlouvy 230dní a ihned bez jakéhokoliv podpisu prodloužení o 4 roky. Nesolidní jednání, jak si snaží za každou cenu udržet zákazníky. Uvidíme, co na to energetický regulační úřad.

 • #122604 odpověď

  Jana

  Byla jsem spokojená u Eliminuje do té doby, než jsem jim dala požadavek na přechod k jinému dodavateli. Mimo jiné jsem k nim nechtěla, ale byla jsem donucena k odběru po zkrachovalé firmě Enwox. Vše bez jakéhokoliv smlouvy a mého podpisu. Eliminovat má nesmyslné podmínky ukončení smlouvy 230dní a ihned bez jakéhokoliv podpisu prodloužení o 4 roky. Nesolidní jednání, jak si snaží za každou cenu udržet zákazníky. Uvidíme, co na to energetický regulační úřad.

 • #121866 odpověď

  Hubáček

  Měli jsme ENwox a teď nám přišlo vyúčtování od nich, Nikdy jsme jim nepodepsali smlouvu a přesto ná něoc účtují. Nějsou nám schopni vysvětlit jak stanovili ceny, u Enwoxu jsme měli hodinový produkt u nich máme cenu 1281 bez DPH. V době kdy každý prodává elektřinu kolem 1000,-

  Nejsme s nimi spokojeni a plně souhlasíme s obsahem tohoto článku:

  Stalý plat vs. datový tarif – ELIMON a.s. – Aktualizováno

 • #120719 odpověď

  Kokoška

  Zkušenosti OK.

 • #23653 odpověď

  Martin

  Ahoj neco novejsiho k nim je kdyztak tady http://kalkulackaenergie.com/elimon-recenze-diskuze-zkusenosti/

 • #3373 odpověď

  Tom

   Dobry den, u firmy Elimon jsem pres 2 roky a jsem spokojenej. Jakekoliv zmeny probehly rychle. Domluvil jsem si elektronickou komunikaci, ktera me na 100% vyhovuje. Doporucuji tuto firmu. Jihomoravsky kraj, EON distribuce.

 • #2912 odpověď

  Karl

  Dobrý den, mám v úmyslu změnit dodavatele plynu i elektřiny – máte s tímto u spol. Elimon a.s. nějaké zkušenosti ? Děkuji.

 • #2408 odpověď

  Lucie

   I my jsme dlouho zvažovali přechod k jinému dodavateli energie a v případě přechodu k Elimonu.cz jsme chybu určitě neudělali. Nejenže ušetřímě, ale i chování společnosti vůči zákazníkovi je ok. – žádné skryté poplatky-

 • #1838 odpověď

  michal

  dobrý den, od června odebírám plyn od elimonu a jsem spokojen ( s cenou) Smlouva i jednání v pořádku.Mužu jen doporučit, jsem ze severočeského kraje, distribuční sít RWE

  • #1847 odpověď

   jenda

   Já jsem u Elimonu také velmi spokejen, solidní jednání , osobní přístup, balzám na nervy proti minulému dodavateli. Navíc dost šetřím.

   Všem doporučuji.

 • #1227 odpověď

  Petr

  Dobrý den,

  rád bych se dozvěděl něco více o společnosti Elimon. Máte někdo zkušenosti s tímto dodavatelem?

  Předem děkuji za vaše názory.

Odpověď na: Zkušenosti s Elimon

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Storno