• Autor
  Příspěvky
  • #3183 Odpovědět

   jan
   Host (Guest)

   Jsem u nich půl roku a zatím maximální spokojenost.

  • #3179 Odpovědět

   Milan
   Host (Guest)

   Jsem u tohoto dodavatele několik měsíců, před přechodem jsem raději zašel osobně na pobočku v Praze,kousek od metra,  velmi seriozní přístup, debata cca 3/4 hodiny, kde jsme probrali všechny možnosti, podle těchto stránek dokonce jedny z nejlepších obchodních podmínek, smlouva automaticky bez jakýchkoliv nabídek na NEURČITO. Převod proběhl bez problémů, peníze si stahuji ze SIPA, takže žádný problém nevidím, Na jejich infolinku se dá bez problémů dovolat narozdíl třeba od EON, na písemný dotaz odpověď do 1 dne. 

    Jedno malé mínus, v říjnu narozdíl od ostatních dodavatelů zdražili, přesto jsou oproti všem ostatním dodavatelům nejlevnější a já při spotřebě 21 MWh ušetřím 9000 Kč (oproti RWE, kde bych zaplatil 35849).

   Nejsem zaměstnanec ani zástupce 3E, ale pouhý fanoušek :-). Rád bych více takových fdodavatelů.

  • #1518 Odpovědět

   petr
   Host (Guest)

   Dobrý den,kupujeme nový byt a chěli by jsme změnit dodavatele elektřiny podle srovnání cen by jsme chtěli přejit k 3-E,jaké máte s firmou zkušnosti….

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: zkušenosti z 3-E

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">