• Autor
  Příspěvky
 • #3183 odpověď

  jan

  Jsem u nich půl roku a zatím maximální spokojenost.

 • #3179 odpověď

  Milan

  Jsem u tohoto dodavatele několik měsíců, před přechodem jsem raději zašel osobně na pobočku v Praze,kousek od metra,  velmi seriozní přístup, debata cca 3/4 hodiny, kde jsme probrali všechny možnosti, podle těchto stránek dokonce jedny z nejlepších obchodních podmínek, smlouva automaticky bez jakýchkoliv nabídek na NEURČITO. Převod proběhl bez problémů, peníze si stahuji ze SIPA, takže žádný problém nevidím, Na jejich infolinku se dá bez problémů dovolat narozdíl třeba od EON, na písemný dotaz odpověď do 1 dne. 

   Jedno malé mínus, v říjnu narozdíl od ostatních dodavatelů zdražili, přesto jsou oproti všem ostatním dodavatelům nejlevnější a já při spotřebě 21 MWh ušetřím 9000 Kč (oproti RWE, kde bych zaplatil 35849).

  Nejsem zaměstnanec ani zástupce 3E, ale pouhý fanoušek :-). Rád bych více takových fdodavatelů.

 • #1518 odpověď

  petr

  Dobrý den,kupujeme nový byt a chěli by jsme změnit dodavatele elektřiny podle srovnání cen by jsme chtěli přejit k 3-E,jaké máte s firmou zkušnosti….

Odpověď na: zkušenosti z 3-E

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">