• Autor
  Příspěvky
 • #2986 odpověď

  luky

  Jsem velice zpokojeny,nevim co se komu nelibi,bylo me vsechno vysvetleno a ponechano k prostudovani.Perfektni jednani!!Preplatek prisel vcas!!Určite doporučuji!!!

 • #1818 odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  ohledně zkušeností se společností Gas International se zkuste podívat do různých internetových diskuzí. K vašemu bývalému dodavateli se samozřejmě můžete opět vrátit, ze zákona je změna dodavatele možná vždy jednou za 6 měsíců. Nedodrží-li dodavatel své závazky, můžete si na něj stěžovat jak na Energetickém regulačním úřadu, tak na Státní energetické inspekci, popřípadě se obrátit také na Sdružení obrany spotřebitelů.

  • #1824 odpověď

   Pavla

   Dobrý den,

   už několik měsíců odebírám plyn od společnosti Gas International a můžu říct, že jsem velmi spokojená. Jejich zástupce mi všechno vysvětlil a nevidím důvod se vracet k RWE, ale každopádně je to možné a to právě když nedodrží své závazky, tak je to vlastně porušení smlouvy. Už mi vážně připadá, že si RWE na trhu s energiema dělá co chce, takže jsem ráda, že už nepakuju jejich kapsu 🙂

 • #1202 odpověď

  Jana

  Dobrý den,

  jaké jsou ohlasy na společnost Gas International? Je to solidní dodavatel? A pokud odejdu od RWE, je možné se k nim časem vrátit? O firmě jsem neslyšela, ani pozitivní, ale ani negativní zkušenosti. Pokud nedodrží své závazky, co pak můžu dělat?

  Děkuji za odpověď

Odpověď na: změna dodavatele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">