• Autor
  Příspěvky
  • #2986 Odpovědět

   luky
   Host (Guest)

   Jsem velice zpokojeny,nevim co se komu nelibi,bylo me vsechno vysvetleno a ponechano k prostudovani.Perfektni jednani!!Preplatek prisel vcas!!Určite doporučuji!!!

  • #1818 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   ohledně zkušeností se společností Gas International se zkuste podívat do různých internetových diskuzí. K vašemu bývalému dodavateli se samozřejmě můžete opět vrátit, ze zákona je změna dodavatele možná vždy jednou za 6 měsíců. Nedodrží-li dodavatel své závazky, můžete si na něj stěžovat jak na Energetickém regulačním úřadu, tak na Státní energetické inspekci, popřípadě se obrátit také na Sdružení obrany spotřebitelů.

   • #1824 Odpovědět

    Pavla
    Host (Guest)

    Dobrý den,

    už několik měsíců odebírám plyn od společnosti Gas International a můžu říct, že jsem velmi spokojená. Jejich zástupce mi všechno vysvětlil a nevidím důvod se vracet k RWE, ale každopádně je to možné a to právě když nedodrží své závazky, tak je to vlastně porušení smlouvy. Už mi vážně připadá, že si RWE na trhu s energiema dělá co chce, takže jsem ráda, že už nepakuju jejich kapsu 🙂

  • #1202 Odpovědět

   Jana
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   jaké jsou ohlasy na společnost Gas International? Je to solidní dodavatel? A pokud odejdu od RWE, je možné se k nim časem vrátit? O firmě jsem neslyšela, ani pozitivní, ale ani negativní zkušenosti. Pokud nedodrží své závazky, co pak můžu dělat?

   Děkuji za odpověď

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: změna dodavatele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Storno