• Autor
  Příspěvky
 • #1769 Odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  na konkrétní ceny jednotlivých dodavatelů se můžete podívat v naší kalkulačce, kde si i srovnáte, kteří dodavatelé pro vás vycházejí nejvýhodněji. V kalkulačce stačí zadat kraj, kde žijete, vaši spotřebu a sazbu elektřiny a hned se vám ukáží roční platby u všech dodavatelů. Můžete se také podívat na srovnání dodavatelů elektřiny speciálně pro sazbu D45d pro modelovou domácnost, která vytápí přímotopy.

  Co se týče výhod či nevýhod smluv na dobu určitou nebo neurčitou, podívejte se například do článku o možných problémech při změně dodavatele, kde o smlouvách pojednáváme, nebo na článek o výpovědích dodavatelům, který se též zabývá smlouvami na dobu určitou a neurčitou.

 • #1760 Odpověď

  Papi

  Ahoj, mám ten samý tarif a budu asi přecházet k United Energy Trading, a.s. pod tarif home heat.

  Pavel

 • #1171 Odpověď

  Petra

  Dobrý den, bydlím v 2+1, vytápění přímotopy. Chtěla bych změnit dodavatele, nyní odebírám od EO-N. Poradíme mi prosím odběratele? A zda jsou nějaké výhody či nevýhody u uzavření smlouvy na dobu určitou nebo neurčitou?

  Jihomoravský kraj, spotřeba za minulý rok: VT – 561 KVh   NT – 14 389KVh

  sazba D45d,  jistič 3×25

  Děkuji Petra

Odpovědět: změna dodavatele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">