• Autor
  Příspěvky
  • #1769 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   na konkrétní ceny jednotlivých dodavatelů se můžete podívat v naší kalkulačce, kde si i srovnáte, kteří dodavatelé pro vás vycházejí nejvýhodněji. V kalkulačce stačí zadat kraj, kde žijete, vaši spotřebu a sazbu elektřiny a hned se vám ukáží roční platby u všech dodavatelů. Můžete se také podívat na srovnání dodavatelů elektřiny speciálně pro sazbu D45d pro modelovou domácnost, která vytápí přímotopy.

   Co se týče výhod či nevýhod smluv na dobu určitou nebo neurčitou, podívejte se například do článku o možných problémech při změně dodavatele, kde o smlouvách pojednáváme, nebo na článek o výpovědích dodavatelům, který se též zabývá smlouvami na dobu určitou a neurčitou.

  • #1760 Odpovědět

   Papi
   Host (Guest)

   Ahoj, mám ten samý tarif a budu asi přecházet k United Energy Trading, a.s. pod tarif home heat.

   Pavel

  • #1171 Odpovědět

   Petra
   Host (Guest)

   Dobrý den, bydlím v 2+1, vytápění přímotopy. Chtěla bych změnit dodavatele, nyní odebírám od EO-N. Poradíme mi prosím odběratele? A zda jsou nějaké výhody či nevýhody u uzavření smlouvy na dobu určitou nebo neurčitou?

   Jihomoravský kraj, spotřeba za minulý rok: VT – 561 KVh   NT – 14 389KVh

   sazba D45d,  jistič 3×25

   Děkuji Petra

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: změna dodavatele

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">