• Autor
  Příspěvky
  • #2496 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   dodavatel Vám nemusí oznámit, že zdražuje a ani nemusí Vás upozornit na to, že máte pravo na odstoupení. Ale potom máte možnost odstoupení od smlouvy do 3 měsíců od zdražení.

   Nemusíte to nijak zvlášť sledovat, elektřina se zpravidla zdražuje jednou za rok k 1.1. a plyn, když RWE zdraží, což se dozvíte ve sdělovacích prostředcích.

   Aktuálně můžete odstoupit od smlouvy na dodávku elektřiny a to až do 10.5..BEE zdražovala 10.2., myslíc, že přelstí zákazníky.

   U plynu již nemůžete odstoupit, protože naposledy zdražovali 22.12.2011, tato možnost byla do 22.3.2012.

   Nemůžete věřit obchodním zástupcům, ti nejsou ani zaměstnanci dodavatele, jsou to najatí lidé, kteří mají za úkol naverbovat co nejvíc lidí a často používají k tomu i lži.

   Jenda

  • #1416 Odpovědět

   Marta
   Host (Guest)

   Dobrý den ! Právě jsem odehnala ode dveří dealery , ani nevím, které firmy. Jsem asi půl roku u BE, zatím jsem neměla problémy. Tito lidé mě přesvědčovali, že odběr od BE je od roku 2012 dražší, prý garanci nedodrží. Cpali se do bytu a hned měnit dodavatele. To mě tak rozčílilo, chtěla jsem nějakou vizitku – ukázala mi slečna nějaký průkaz, který slouží pouze  k ověření totožnosti na tel. čísle. Vyhodila jsem je, ale nasadili mi brouky do hlavy. Je pravda, že BE změnila ceny a bez informace zákazníků ? Můžete mě o tom informovat ? Děkuji za zprávu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: změna dodavatele EE

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">