• Autor
  Příspěvky
  • #128986 Odpovědět

   HynekP.
   Host (Guest)

   Romane, tak jak jste to nakonec vyřešil?

   • #129007 Odpovědět

    Roman
    Host (Guest)

    Zdravím vás, no včetně nabídky u Bohemia energy jsem si nechal udělat ještě dvě další, zatím mi to vše leží doma. Jak na to spěchám, tak to stejnak nechci uspěchat. U Bohemia energy se mi líbí kombinace ceny a smlouvy bez závazku, takže asi zatím uvažuji nejvíc nad ní, ale i ty ostatní nesou svoje výhody. Ještě to musím pořádně a líp prostudovat. Ale díky že se ptáte.

  • #127576 Odpovědět

   Martin
   Host (Guest)

   Pokud jste dodavatele energií nikdy neměnili, tak to pro vás je určitě dobré řešení jak si upravit platby. Nám se tak výdaje ročně podařilo snížit u Bohemia energy skoro o 3 tisíce a to nijak moc neomezujeme kvůli dětem. 

   • #127618 Odpovědět

    Roman
    Host (Guest)

    Díky Martine za reference, je někde na jejich stránkách možné zjistit kolik bych u nich mohl ušetřit?

    • #127622 Odpovědět

     Martin
     Host (Guest)

     Koukněte k nim na stránky tam to zjistíte, nedávno jsem něco řešil v online kanceláří, a překvapilo mě, že teďka mají na výběr z více tarifů než když jsem se k nim hlásil já, to mi přijde daleko lepší.

     • #127879 Odpovědět

      Roman
      Host (Guest)

      Tak určitě je dobré mít z čeho vybírat, člověk má aspoň možnost najít si to, co je mu bližší, než to mít pevně nadiktovaný. Koukal jsem se různě i po internetu a dodavatelů je teda neskutečný množství až mě to překvapilo.

      • #128157 Odpovědět

       Martin
       Host (Guest)

       Ano, to mě také překvapilo, když jsem začal řešit změnu dodavatele, ale ono to celkem rychle dokážete vyházet, když máte vytyčené body co od svého dodavatele chcete. Mně šlo o smlouvu, abych jí měl na dobu neurčitou a pak o lepší cenu než jsem původně měl. Zbytek už pro mě byl celkem vedlejší věcí a Bohemia energy mi z toho vylezla celkem jasně a nemám nic proti.

       • #128483 Odpovědět

        Roman
        Host (Guest)

        Martine, koukal jsem na to do té kalkulačky, co mi tu psali pánové pod vámi a kdybych měl jen tyto dvě priority, tak bych vyšel asi s pěti firmami, takže to ještě budu muset vzít trochu do hloubky, ale ta Bohemie mezi nimi vychází dobře.

  • #127485 Odpovědět

   Libor
   Host (Guest)

   Těžko říct takhle z hlavy kdo je pro vás vhodným dodavatelem, se podívejte na tzb kalkulátor a tam uvidíte, koho vám to vyhodí, podle vlastních preferencí už si tam snad budete schopný vybrat.

   • #127619 Odpovědět

    Roman
    Host (Guest)

    Libore díky za doporučení, s kalkulačkou máte vlastní zkušenosti? 

    • #127895 Odpovědět

     HynekP.
     Host (Guest)

     JJ tenhle porovnávač je supr, pravdivě vám to vyhodnotí bez sklonu k tomu, že by to měl někdo pod palcem. Mně při výběru vždycky dobře pomůže. Btw jak tu Martin zmiňuje tu Bohemku, tak ta teďka v porovnávači vychází nejlevněji, ale chce to tam teda ještě dosadit vlastní parametry, aby jste to měl přesnější na vaše potřeby.

     • #128484 Odpovědět

      Roman
      Host (Guest)

      Tak ono asi opravdu záleží na tom co tam dosadíte, ale máte pravdu vychází mě jejich nabídka mezi nejlevnějšími. Koukal jsem i na ostatní firmy, tak to budu muset ještě porovnat. V čem jsou teda všichni za jedno je smlouva na dobu neurčitou, tu mají takřka všechny firmy v nabídce, co jsou na špici.

  • #127396 Odpovědět

   Roman
   Host (Guest)

   Dobrý den, máme doma energie, za které platíme poměrně vysoké částky a potřebovali bychom je za aktuální situace upravit, abychom tolik neplatili. Vzhledem k tomu, že jsme dodavatele nikdy neměnili si troufám říct, že bude určitě možné najít levnějšího a pro nás vhodnějšího dodavatele, který by nám pomohl snížit platby. Neradi bychom se totiž dostali do stavu, že bychom třeba nemohli hradit zálohy pro jejich výši a proto bychom to chtěli změnit. Poradíte z vlastních zkušeností kam by pro nás v tuto chvíli bylo vhodné přejít? díky

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Změna dodavatele k levnějšímu 

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">