• Autor
  Příspěvky
 • #120823 Odpověď

  Michal

  Byl jsem nějakou dobu u Bohemia Energy a vrátil jsem se zpet k ČEZ, protože mi více vyhovoval jejich přístup. ČEZ nic moc nemění a navíc mají už i dobré řešení pro péči o zákazníky a obsluhu přes internet. Celkové moje hodnocení pro ČEZ je velmi pozitivní a už jsem dost skeptický k těm alternativním poskytovatelům.

 • #2038 Odpověď

  Jenda

  Je to velmi jednoduché. Protože asi máte smlouvu na neurčito, tak jednoduše se spojíte s ČEZem, sepíšete s nimi smlouvu a oni to s Pražskou plynárenskou zařídí. Je to zdarma a bez jakýchkoliv sankcí. Obvyklá výpovědní doba je 3 měsíce.

  Je potřeba vědět, že když podepíšete smlouvu s novým dodavatelem a on pak zdraží, tak Vy máte právo odstoupit od smlouvy bez sankcí a vybrat si levnějšího.

  Jenda

  • #2039 Odpověď

   Jan Soukup

   Ano, je to jednoduché, ale bývalý dodavatel může dělat problémy, v mém případě po přechodu k ČEZ před třemi měsíci, se marně snažím donutit České energetické centrum, aby svoji platbu vyřadilo ze SIPA. Vždy to slíbí, ale skutek utek. Buď úmyslně zaměstnávají hloupé úředníky nebo dělají naschvály. V každém případě je to strašná a neprůhledná organizace. Tak na to, prosím, pozor.

   Jan Soukup

   • #2040 Odpověď

    Jenda

    Toho samého jsem se bál, když jsem  opouštěl Bohemii Energy, tak jsem všechny platby převedl na platbu pravidelným převodem a mám to pod kontrolou.

    Když nějaký dodavatel bude chtět zvýšit zálohy, tak to musím zadat, což je jednoduché nebo naopak můžu zrušit příkaz platit SIPO v bance, kdybych na SIPU ještě nějakou platbu měl.

    Jenda

 • #1280 Odpověď

  Čiperová

  Dobrý den,odebírám plyn v Praze od Pražské plynárenské a ráda bych přešla k dodavateli ČEZ Prodej e.tarif,který se jeví výhodnější. Ráda bych věděla,zda nemáte s tímto převodem zkušenosti,zda například není zpoplatněn,či není nejaká jiná klička,Nechtěla bych udělat chybu a proto prosím o zkušenosti s tímto dodavatelem. Děkuji

Odpovědět: změna dodavatele plynu na ČEZ

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">