• Autor
  Příspěvky
  • #147399 Odpovědět

   Věra Šrámková
   Host (Guest)

   Žádoet o změnu dodavatele

  • #120823 Odpovědět

   Michal
   Host (Guest)

   Byl jsem nějakou dobu u Bohemia Energy a vrátil jsem se zpet k ČEZ, protože mi více vyhovoval jejich přístup. ČEZ nic moc nemění a navíc mají už i dobré řešení pro péči o zákazníky a obsluhu přes internet. Celkové moje hodnocení pro ČEZ je velmi pozitivní a už jsem dost skeptický k těm alternativním poskytovatelům.

  • #2038 Odpovědět

   Jenda
   Host (Guest)

   Je to velmi jednoduché. Protože asi máte smlouvu na neurčito, tak jednoduše se spojíte s ČEZem, sepíšete s nimi smlouvu a oni to s Pražskou plynárenskou zařídí. Je to zdarma a bez jakýchkoliv sankcí. Obvyklá výpovědní doba je 3 měsíce.

   Je potřeba vědět, že když podepíšete smlouvu s novým dodavatelem a on pak zdraží, tak Vy máte právo odstoupit od smlouvy bez sankcí a vybrat si levnějšího.

   Jenda

   • #2039 Odpovědět

    Jan Soukup
    Host (Guest)

    Ano, je to jednoduché, ale bývalý dodavatel může dělat problémy, v mém případě po přechodu k ČEZ před třemi měsíci, se marně snažím donutit České energetické centrum, aby svoji platbu vyřadilo ze SIPA. Vždy to slíbí, ale skutek utek. Buď úmyslně zaměstnávají hloupé úředníky nebo dělají naschvály. V každém případě je to strašná a neprůhledná organizace. Tak na to, prosím, pozor.

    Jan Soukup

    • #2040 Odpovědět

     Jenda
     Host (Guest)

     Toho samého jsem se bál, když jsem  opouštěl Bohemii Energy, tak jsem všechny platby převedl na platbu pravidelným převodem a mám to pod kontrolou.

     Když nějaký dodavatel bude chtět zvýšit zálohy, tak to musím zadat, což je jednoduché nebo naopak můžu zrušit příkaz platit SIPO v bance, kdybych na SIPU ještě nějakou platbu měl.

     Jenda

  • #1280 Odpovědět

   Čiperová
   Host (Guest)

   Dobrý den,odebírám plyn v Praze od Pražské plynárenské a ráda bych přešla k dodavateli ČEZ Prodej e.tarif,který se jeví výhodnější. Ráda bych věděla,zda nemáte s tímto převodem zkušenosti,zda například není zpoplatněn,či není nejaká jiná klička,Nechtěla bych udělat chybu a proto prosím o zkušenosti s tímto dodavatelem. Děkuji

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpovědět na: změna dodavatele plynu na ČEZ

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">