• Autor
  Příspěvky
 • #1823 Odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  v tarifu Měsíc se vám cena silové elektřiny mění každý měsíc podle aktuálního vývoje ceny na trhu. Cena silové elektřiny u produktu eTarif je pak pevně stanovena na celý rok, mění se tedy pouze jednou ročně. Více o stanovování cen silové elektřiny si můžete přečíst v našem článku o tom, z čeho je složena cena elektřiny.

  Jestli se vám vyplatí přejít ze stávajícího tarifu na nový si můžete snadno a rychle spočítat v naší kalkulačce elektřiny, kde jsou všechny ceny uvedeny.

  Není nám známo, že by bylo pro jedno odběrné místo možné mít dvě produktové řady (tedy eTarif a Měsíc) najednou. Pro více informací se však můžete obrátit na některý z kontaktů společnosti ČEZ.

 • #1207 Odpověď

  Pavel Korotvička

  Dobrý den, mám u ČEZ a.s. tarif měsíc z produktové řady Basic )nebo obráceně ?), zajímá mne, zda se mi vyplatí přejít na eTarif/Basic a v čem se ceny hlavně liší – u těchto dvou produktů ?

  Dále mne zajímá jak je vypočítávaná u eTarif/Basic cena silové elektřiny (ne doprava) a zda je možné mít etarif + měsíc ?

  Předem děkuji

  P.K.

Odpovědět: Změna tarifu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">