• Autor
  Příspěvky
  • #1823 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   v tarifu Měsíc se vám cena silové elektřiny mění každý měsíc podle aktuálního vývoje ceny na trhu. Cena silové elektřiny u produktu eTarif je pak pevně stanovena na celý rok, mění se tedy pouze jednou ročně. Více o stanovování cen silové elektřiny si můžete přečíst v našem článku o tom, z čeho je složena cena elektřiny.

   Jestli se vám vyplatí přejít ze stávajícího tarifu na nový si můžete snadno a rychle spočítat v naší kalkulačce elektřiny, kde jsou všechny ceny uvedeny.

   Není nám známo, že by bylo pro jedno odběrné místo možné mít dvě produktové řady (tedy eTarif a Měsíc) najednou. Pro více informací se však můžete obrátit na některý z kontaktů společnosti ČEZ.

  • #1207 Odpovědět

   Pavel Korotvička
   Host (Guest)

   Dobrý den, mám u ČEZ a.s. tarif měsíc z produktové řady Basic )nebo obráceně ?), zajímá mne, zda se mi vyplatí přejít na eTarif/Basic a v čem se ceny hlavně liší – u těchto dvou produktů ?

   Dále mne zajímá jak je vypočítávaná u eTarif/Basic cena silové elektřiny (ne doprava) a zda je možné mít etarif + měsíc ?

   Předem děkuji

   P.K.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Změna tarifu





<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">