• Autor
  Příspěvky
 • #3668 odpověď

  Kamila Hamalcikova

   Dobrý den, pane Kašpare,

  Pokud jste nespokojen s Vaším stávajícím dodavatelem, pokusíme se Vám pomoci najít pro Vás lepší nabídku na telefonní lince 844 543 111, případně nás můžete kontaktovat i prostřednictvím e-mailu: infolinka@cenyenergie.cz.

  Nicméně, musím Vás upozornit, že působíme pouze jako infomační web o cenách energií, ale samotné energie neprodáváme a tudíž nepůsobíme jako dodavatelé energií, s nimiž je možné uzavřít smlouvu o dodávkám elektřiny či plynu.

 • #1589 odpověď

  Václav Kašpar

  Jsem Vaším odběratelem od 25.8.2011, smlouva LEO 12480 a nebyl jsem spokojen s vyúčováním za plyn za rok 2012, kdy jsem za odběr 0,1575 MWk a 14,99m3 za celý rok / vaříme jen od října do dubna na 3 plotýnkách vařice a jiný spotřebič nemáme/  2.471,78 Kč. Zálohu jste mi zvýšili na 240,- Kč měsíčně, když jsem při přechodu k Vaší firmě platil 330,-Kč za čtvrtletí. Několikrát jsem  se snažil, aby mi někdo tento rozdíl vysvětlil, odpovědí mi však stále je, že dodržujete smlouvu. Mám dotaz, zda by pro mne nebyl lepší tarif Pohoda, nemohu se všask nikde dohledat  rozdílů mezi ním a mým tarifem. Na smlouvě mám kód využití RO1 a tak nevím,jaký tarif pro mne používáte. Děkuji za odpověď.

Odpověď na: změna tarifu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">