• Autor
  Příspěvky
  • #3668 Odpovědět

   Kamila Hamalcikova
   Host (Guest)

    Dobrý den, pane Kašpare,

   Pokud jste nespokojen s Vaším stávajícím dodavatelem, pokusíme se Vám pomoci najít pro Vás lepší nabídku na telefonní lince 844 543 111, případně nás můžete kontaktovat i prostřednictvím e-mailu: infolinka@cenyenergie.cz.

   Nicméně, musím Vás upozornit, že působíme pouze jako infomační web o cenách energií, ale samotné energie neprodáváme a tudíž nepůsobíme jako dodavatelé energií, s nimiž je možné uzavřít smlouvu o dodávkám elektřiny či plynu.

  • #1589 Odpovědět

   Václav Kašpar
   Host (Guest)

   Jsem Vaším odběratelem od 25.8.2011, smlouva LEO 12480 a nebyl jsem spokojen s vyúčováním za plyn za rok 2012, kdy jsem za odběr 0,1575 MWk a 14,99m3 za celý rok / vaříme jen od října do dubna na 3 plotýnkách vařice a jiný spotřebič nemáme/  2.471,78 Kč. Zálohu jste mi zvýšili na 240,- Kč měsíčně, když jsem při přechodu k Vaší firmě platil 330,-Kč za čtvrtletí. Několikrát jsem  se snažil, aby mi někdo tento rozdíl vysvětlil, odpovědí mi však stále je, že dodržujete smlouvu. Mám dotaz, zda by pro mne nebyl lepší tarif Pohoda, nemohu se všask nikde dohledat  rozdílů mezi ním a mým tarifem. Na smlouvě mám kód využití RO1 a tak nevím,jaký tarif pro mne používáte. Děkuji za odpověď.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: změna tarifu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">