• Autor
  Příspěvky
 • #3942 Odpověď

  Kamila Hamalcikova

  Dobrý den, paní Zwyrtková,

  Cenyenergie.cz je nezávislý web, který informuje o cenách energií na trhu. Tedy elektřinu ani plyn neprodáváme, ani její prodej nezprostředkováváme. Chtěla jste zřejmě oslovit Vašeho stávajícího dodavatele.

  Podle tarifů, které jste vyjmenovala, bude Vaším dodavatele plynu či elektřiny dodavatel České energetické centrum. Kontakt na dodavatele a přehled jeho ceníků a tarifů naleznete zde.

  Nicméně, pokud chcete ušetřit, a máte nyní u Českého energetického centra smlouvu na dobu neurčitou (tedy můžete ji kdykoli jednostranně vypovědět), bylo by dobré uvažovat o změně dodavatele, jelikož České energetické centrum patří k těm nejdražším na trhu. Ceny energií u jednotlivých dodavatelů můžete snadno porovnat prostřednictvím naší kalkulačky pro elektřinu i pro plyn.

 • #1627 Odpověď

  Zwyrtková

  Podepsala jsem u Vás smlouvu s tím, že ušetřím.

  Samozřeimě se to nepotvrdilo. Chtěla bych změnit dodavatele, proto potřebuji zjistit jak dlouhá je moje smlouva, případně aspoň změnit tarif z pohoda na domů. číslo mé smlouvy je 082903.

Odpovědět: Změna tarifu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">