• Autor
  Příspěvky
  • #3942 Odpovědět

   Kamila Hamalcikova
   Host (Guest)

   Dobrý den, paní Zwyrtková,

   Cenyenergie.cz je nezávislý web, který informuje o cenách energií na trhu. Tedy elektřinu ani plyn neprodáváme, ani její prodej nezprostředkováváme. Chtěla jste zřejmě oslovit Vašeho stávajícího dodavatele.

   Podle tarifů, které jste vyjmenovala, bude Vaším dodavatele plynu či elektřiny dodavatel České energetické centrum. Kontakt na dodavatele a přehled jeho ceníků a tarifů naleznete zde.

   Nicméně, pokud chcete ušetřit, a máte nyní u Českého energetického centra smlouvu na dobu neurčitou (tedy můžete ji kdykoli jednostranně vypovědět), bylo by dobré uvažovat o změně dodavatele, jelikož České energetické centrum patří k těm nejdražším na trhu. Ceny energií u jednotlivých dodavatelů můžete snadno porovnat prostřednictvím naší kalkulačky pro elektřinu i pro plyn.

  • #1627 Odpovědět

   Zwyrtková
   Host (Guest)

   Podepsala jsem u Vás smlouvu s tím, že ušetřím.

   Samozřeimě se to nepotvrdilo. Chtěla bych změnit dodavatele, proto potřebuji zjistit jak dlouhá je moje smlouva, případně aspoň změnit tarif z pohoda na domů. číslo mé smlouvy je 082903.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Změna tarifu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">