• Autor
  Příspěvky
  • #3862 Odpovědět

   Kamila Hamalcikova
   Host (Guest)

    Dobrý den, pane Kolomíne,

   Zkušenosti se dvěma Vámi zmíněnými dodavateli můžete najít zde a zde. Co se týče produktů Měsíc a Kvartál, nelze počítat s tím, že ceny proudu budou po celý rok stejné, protože se každý měsíc nebo každé čtvrtletí mění na základě nové ceny na burze. Kalkulačka Vám ale ukazuje pouze aktuální cenu. 

   Označení NaN se objevovalo dříve, pokud někde chyběla data nebo šlo o logický nesmysl při zadání parametrů do kalkulačky, Nyní by tato chyba již měla být odtraněna a toto označení byste něměl nikde vidět. Pokud ho přesto někde najdete, dejte nám vědět, v jakém konkrétním případě se objevuje.

   V případě, že zvažujete změnu dodavatele, můžete nás kontaktovat na telefonní lince: 844 543 111 nebo na e-mailu: infolinka@cenyenergie.cz.

  • #1606 Odpovědět

   I.Kolomín
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   náš současný dodavatel el. je ČEZ Prodej, máme tarif D56d (tep.čerpadlo) Comfort. Spotřeba za rok je 1,5MW – VT a 12,5MW – NT, jistič 32A, za kterou jsme zaplatili cca 45.000,-Kč. Kalkulačka mi nabízí (uvádím pouze finančně nejvýhodnější změny) buď zůstat u stávajícího dodavatele (ČEZ) a změnit tarif z Comfort na Kvartál, nebo Měsíc, kde by mohla úspora dosáhnout 6.000,-Kč, nebo změnit dodavatele – a tady ukazuje nejvýhodnější BICORN, EEE, nebo ČM Eergetiku – vše s úsporou cca 3.000,-Kč

   Můžete mi prosím poradit a prozradit něco z vlastních zkušeností – o serioznosti uvedených firem a jak se chovají k zákazníkovi, když už ho „chytnou na své sliby“? Jaké máte prosím zkušenosti s tarifem Kvartál D, nebo Měsíc D od ČEZu? Co znamená označení NaN v kalkulaci ceny? Děkuji za odpovědi.

   IKo

    

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: Změna tarifu, nebo dodavatele?

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">