• Autor
  Příspěvky
 • #1685 odpověď

  Ceny energie

  Dobrý den,

  pro chataře a chalupáře je v nabídkách dodavatelů elektřiny sazba D61d. Pro získání této sazby není nutné (na rozdíl od ostatních dvoutarifových sazeb) splnit nějaké zvláštní podmínky.

  Relativní cenová výhodnost elektřiny odebrané v době platnosti nízkého tarifu (platí od od pátku 12.00 hodin do neděle 22.00 hodin) je vyvážena vysokou cenou elektřiny odebrané v době platnosti vysokého tarifu.Pokud tedy např. na chatě trávíte jaro a léto i přes týden, tak je potřeba zvážit, zda se vám to skutečně vyplatí.

  Jinak měsíční poplatek a zálohy budete platit i v případě sazby D61d. Pokud hledáte levného dodavatele elektřiny, zkuste použít naši kalkulačku http://www.cenyenergie.cz/elektrina/.

 • #1113 odpověď

  Ozstapowová

  Dobrý den,

  potřebuju poradit, jsem chalupář, západočeský kraj, mám sazbu D02, produkt Standart Comfort, chtěla bych provést změnu sazby, všude je v nabídce měsíční poplatek.  V současné době platím čtvrtletní zálohu a koncem roku je vyúčtování. Spotřeba je 1,279 Mwh za rok, jistič 3x25A.

  Děkuji.

  Ozstapowová

Odpověď na: změna tarifu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">