• Autor
  Příspěvky
  • #1685 Odpovědět

   Ceny energie
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   pro chataře a chalupáře je v nabídkách dodavatelů elektřiny sazba D61d. Pro získání této sazby není nutné (na rozdíl od ostatních dvoutarifových sazeb) splnit nějaké zvláštní podmínky.

   Relativní cenová výhodnost elektřiny odebrané v době platnosti nízkého tarifu (platí od od pátku 12.00 hodin do neděle 22.00 hodin) je vyvážena vysokou cenou elektřiny odebrané v době platnosti vysokého tarifu.Pokud tedy např. na chatě trávíte jaro a léto i přes týden, tak je potřeba zvážit, zda se vám to skutečně vyplatí.

   Jinak měsíční poplatek a zálohy budete platit i v případě sazby D61d. Pokud hledáte levného dodavatele elektřiny, zkuste použít naši kalkulačku http://www.cenyenergie.cz/elektrina/.

  • #1113 Odpovědět

   Ozstapowová
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   potřebuju poradit, jsem chalupář, západočeský kraj, mám sazbu D02, produkt Standart Comfort, chtěla bych provést změnu sazby, všude je v nabídce měsíční poplatek.  V současné době platím čtvrtletní zálohu a koncem roku je vyúčtování. Spotřeba je 1,279 Mwh za rok, jistič 3x25A.

   Děkuji.

   Ozstapowová

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpovědět na: změna tarifu

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">