Posviťte si na své účty za elektřinu


11. 3. 2021

Autor

Pokud si chce domácnost posvítit na své účty za elektřinu a optimalizovat je, má několik možností. Může začít využívat úsporné spotřebiče, zkontrolovat, zda má nastavenou správnou distribuční sazbu, nebo změnit dodavatele energií. Víte, že přechodem k MND lze ušetřit nejen na plynu, ale i na elektřině nemalé peníze?

Lampička, účet za elektřinu

Také patříte k lidem, kteří neradi platí zbytečně moc? Pokud ano, tak právě vás by mohl zajímat náš nový zvýhodněný ceník elektřiny, který jsme uvedli pod názvem Proud – Ceník 2022. Přechodem na tento ceník můžete dosáhnout oproti základnímu ceníku až o 12 % výhodnější ceny za MWh, ale i jistotu, že tyto ceny vám zůstanou neměnné do 30. června 2022. Zákazníci, kteří si uzavřou smlouvu online, navíc získají zvýhodnění dalších 30 Kč na stálém měsíčním platu. Srovnání Proud – Ceníku 2022 při sjednání online a výši úspory, kterou může zákazník získat, obsahuje následující tabulka:

MND, účty za elektřinu

Přehled platný k 28. 1. 2021, pro sazbu D02d, jistič do 3×10 A, spotřebu 2,5 MWh/rok a distribuční zónu ČEZ.

Pokud si přesně nepamatujete svoji spotřebu, nevadí – jednoduše si ji můžete odhadnout dle naší jednoduché tabulky níže. V ní jsme vám uvedli hrubé odhady průměrných ročních úspor pro některé vybrané spotřebiče při jejich „běžném provozu“. Na první pohled jsou pro jednotlivé spotřebiče úspory relativně malé, ale v dnešní moderní domácnosti používáme samozřejmě běžně mnohem více spotřebičů, než je uvedeno. Spotřeba se u jednotlivých přístrojů bude samozřejmě rovněž lišit pro různě veliké domácnosti – uvedené úspory berte proto s nadhledem.

Moravské naftové doly, úspora za elektřinu

Přehled platný k 11. 11. 2020, pro sazbu D02d a distribuční zónu ČEZ. Uvedená úspora je při přechodu z ceníku ČEZ – Elektřina na dobu neurčitou na MND – Ceník 2022 Online, spotřeba je orientační.

MND je zákazníky nejvíce doporučovaný dodavatel energií v ČR

V MND nabízíme našim zákazníkům dlouhodobě výhodné dodávky energií a stabilitu férového jednání. To jsou atributy, které oceňují. Díky jejich spokojenosti jsme na trhu s elektřinou čtvrtým největším alternativním dodavatelem s počtem 75 940 odběrných míst a patříme tak podle statistik OTE, operátora trhu, k nejrychleji rostoucím dodavatelům energií.

Nechte si spočítat nezávaznou kalkulaci, přejděte k nám se slevou online a ušetřete.

Posviťte si na své účty za elektřinu

Štítky: , , , ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *