Speciální sleva na plyn u PLYNULE.CZ


20. 7. 2011

Autor

Společnost PLYNULE.CZ nabízí speciální slevu, která je platná až do odvolání. Na základě předložení kupónu totiž poskytne zvýhodnění ceny plynu ve výši až 4 měsíčních pevných plateb. Kolik se tak u PLYNULE.CZ dá ušetřit na plynu? Jaké jsou podmínky pro získání slevy?

Sleva se odvíjí od délky smlouvy

Speciální sleva je stanovena na základě doby trvání smlouvy:

  • smlouva na 12 měsíců = sleva ve výši 2 měsíčních pevných plateb (stanovených dodavatelem PLYNULE.CZ) z konečného vyúčtování za dodávku plynu
  • smlouva na 24 měsíců = sleva ve výši 2 měsíčních pevných plateb (stanovených dodavatelem PLYNULE.CZ) z konečného vyúčtování v prvním roce dalších 2 měsíčních pevných plateb z konečného vyúčtování ve druhém roce

Úspory za plyn při spotřebě 25 MW ročně

Například ostravská domácnost s roční spotřebou 25 MW zemního plynu tak může nyní při uzavření smlouvy na rok podle ceníku PLYNULE.CZ ušetřit 2 x 88 Kč (+ 20% DPH), tedy 211 Kč. Uzavře-li s PLYNULE.CZ smlouvu na 2 roky, pak by celková sleva činila 4 x 88 Kč (+ 20% DPH), tj. 422 Kč.

Podíváme-li se v naší kalkulačce plynu na celkové roční náklady za tuto spotřebu, u dominantního dodavatele v regionu, tedy společnosti RWE, by pro domácnost z Ostravy činily 36 307 Kč, zatímco u PLYNULE.CZ je to 29 032 Kč. Běžný rozdíl v cenách mezi těmito dvěma dodavateli je 7 275 Kč, ale se speciální slevou by byla úspora u PLYNULE.CZ ještě vyšší: Při uzavření smlouvy na 12 měsíců by se jednalo o 7 486 Kč.

Smlouva u PLYNULE.CZ se automaticky prodlužuje po 12 nebo 24 měsících, popřípadě můžete při změně cen kdykoliv podat výpověď a přejít k dodavateli, který vám nabídne výhodnější ceny.

Štítky: ,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *