• Autor
  Příspěvky
  • #122387 Odpovědět

   financetypes
   Host (Guest)

   Make use of a travel agent that provides travel deals for handicapped travelers. Booking plane tickets and rooms in hotels with journey agents that provide travel methods to disabled individuals is advantageous in many ways. They make sure they book for his or her disabled customers airlines as well as hotels which are disabled pleasant. They make an effort to offer providers and suggestions which will ensure their own clients journey comfortably.

  • #3958 Odpovědět

   Kamila Hamalcikova
   Host (Guest)

    Dobrý den, pane Koppe,

   Když zadáte Vaši spotřebu do naší kalkulačky, tak uvidíte celkovou cenu pro všechny Vámi zmínění produkty Pražské plynárenské („Plyn se slevou 11 %“, „Plyn pro seniory (osoby starší 65 let) a ZTP/P“ i „Plyn“) a můžete porovnat celkovou úsporu a tedy i efektivnost této slevy. Konečná úspora se bude lišit v rámci jednotlivých distribučních regionů. Nevím, do jakého regionu Vaše odběrné místo spadá, proto neuvádím konkrétní čísla.

  • #1630 Odpovědět

   Tomáš Kopp
   Host (Guest)

   Dobrý den,

   rád bych se informoval, do jaké míry je efektivní sleva 11% z ceny komoditní složky plynu, kterou nabízí Pražská plynárenská a.s..

   Momentálně požíváme 5% seniorskou slevu. Celková roční spotřeba je obvykle 30 MWh.

   Děkuji za odpověď.

   Tomáš Kopp

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpovědět na: Absolutní výše slevy

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Storno